admin@uprawnienia-geodezyjne.pl

michal baner 2021


Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:

TEMAT:

Dziennik praktyki zawodowej 2022/02/11 23:29 #17570

  • Jvver
  • Jvver Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 47
  • Otrzymane podziękowania: 10
A ja piszę razem :), ale jeszcze jestem przed złożeniem papierów. Dlatego w skrajnym przypadku mogłoby być moim zdaniem nawet 15 robót (10 x tyczenie + inwentaryzacja, 5 x mdcp, a do tego w którymś wpisie wcisnąć jeszcze założenie osnowy pomiarowej lub realizacyjnej). Ale jak przedmówca słusznie zauważył dla świętego spokoju mam wpisanych 28 robót, w tym większość łączonych.
Za tę wiadomość podziękował(a): Nicram_93

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/02/12 08:28 #17571

  • Mat_Mar
  • Mat_Mar Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 40
  • Otrzymane podziękowania: 18
Ja również wpisywałem łącznie tycznie+inwentaryzacja, robót miałem ze sporym naddatkiem ponad 30, dziennik wysłany w listopadzie, przeszedł pozytywnie.
Za tę wiadomość podziękował(a): Qdan18, Nicram_93, geo123

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/02/13 19:23 #17593

  • navi01
  • navi01 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 79
  • Otrzymane podziękowania: 2
koledzy koleżanki, w wykazie prac podbija się geodeta uprawniony (bez pieczątki wykonawcy), a pod opisami czynności tylko wykonawca?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/02/14 04:59 #17596

  • marekszczepan
  • marekszczepan Avatar
  • Z dala
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 483
  • Otrzymane podziękowania: 200

koledzy koleżanki, w wykazie prac podbija się geodeta uprawniony (bez pieczątki wykonawcy), a pod opisami czynności tylko wykonawca?
zgodnie z opisem w dzienniku ktory masz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/02/19 17:10 #17674

  • divx
  • divx Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Cześć,
Prowadziłem inwestycje kolejową przez 2 lata. Teraz uzupełniam dziennik zakres 1. Jaką przyjmujecie datę przy tyczeniu, a jaką przy inwentaryzacji przy potwierdzeniu wykonanych czynności? Mianowice, czy wpisujecie datę tyczenie w terenie, a przy inwentaryzacji datę wykonania czynności w terenie czy złożenia operatu do ośrodka? Przykładowo, tyczenie 15.10.2019, inwentaryzacja 10.11.2019, data złożenia, sporządzenia operatu powykonawczego z całej budowy 22.01.2022.
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/02/19 17:31 #17675

  • Niedzwiad
  • Niedzwiad Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 41
  • Otrzymane podziękowania: 14
Ja wpisywałem datę rozpoczęcia prac z datą zgłoszenia lub tyczenia, data zakończenia to data pozytywnego protokołu lub dzień ostatniego tyczenia, regułę tą zachowywałem dla wszystkich prac. Praktyka została uznana.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/02/19 18:31 #17676

  • piopio
  • piopio Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam kolegów i koleżanki,
otrzymałem dziennik praktyk zakresu 1 i również dołączam się do prośby o przykład wypełnionego dziennika na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wystarczy zdjęcie jednej strony, chcę być pewny że dobrze wypełniam, Piotrek.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/02/23 10:35 #17760

  • romuś
  • romuś Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam, czy ktoś z was uzupełnił w całości dziennik praktyk z zakresu 4?

Mam dwie sprawy:

1) Czy to prawda, że w wykazie prac nic nie wpisujemy do kolumny 5? Z tego co wiem prace obejmujące GOI nie mają nadawanych numerów, czy wyjątkiem są geodezyjne inwentaryzacje budynków i budowli?
2) Geodezyjne opracowanie projektu budowlanego - nie wiem jak to opisać może ktoś ma jakiś pomysł?

Dzięki z góry za pomoc

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/02/25 16:49 #17818

  • Piotr Bartosz
  • Piotr Bartosz Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 19
  • Otrzymane podziękowania: 12
Może pomoże... Pozdr
Załączniki:
Za tę wiadomość podziękował(a): Wiolka9110

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/02/27 16:56 #17853

  • damian1993175
  • damian1993175 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 3
Koleżanki, Koledzi !
ZAKRES 1
2) pomiary sytuacyjne i wysokościowe oraz opracowywanie ich wyników dla potrzeb wykonania mapy do celów projektowych lub aktualizacji mapy zasadniczej – opracowanie map dla co najmniej 5 obiektów o łącznej powierzchni minimum 25 ha;

czy ten zapis można interpretować jako np. 3 MDCP oraz 2 mapy zasadnicze z aktualizacji ? (oby łącznie miały pow.25ha)

Dzięki za info! 

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/02/27 17:38 #17854

  • marekszczepan
  • marekszczepan Avatar
  • Z dala
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 483
  • Otrzymane podziękowania: 200

Koleżanki, Koledzi !
ZAKRES 1
2) pomiary sytuacyjne i wysokościowe oraz opracowywanie ich wyników dla potrzeb wykonania mapy do celów projektowych lub aktualizacji mapy zasadniczej – opracowanie map dla co najmniej 5 obiektów o łącznej powierzchni minimum 25 ha;

czy ten zapis można interpretować jako np. 3 MDCP oraz 2 mapy zasadnicze z aktualizacji ? (oby łącznie miały pow.25ha)

Dzięki za info! 
Tak
Za tę wiadomość podziękował(a): damian1993175

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/03/01 16:44 #17872

  • TK1984
  • TK1984 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam, w końcu zabieram się za wypełnienie dzienników praktyki zawodowej, dzienniki pobrane w 2018 i 2019 roku - zakres 1 i 2. Jeśli można by prosić o podesłanie jakiś przykładowych stron z wypełnionych poprawnie dzienników, na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/03/01 20:42 #17878

  • Geodeta_MB
  • Geodeta_MB Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam. Czy mógłby ktoś podesłać wypełnione dzienniki - zakres 1 i 2, na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Z góry dziękuje!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/03/02 11:03 #17886

  • PGDG
  • PGDG Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 39
  • Otrzymane podziękowania: 27
Pytanie do osób, które wypełniają / wypełniły dziennik praktyk z 2 zakresu. Jakie prace macie w dzienniku dotyczące:
"5) sporządzanie innych niż wymienione w pkt 3 map i dokumentów geodezyjnych do celów prawnych, łącznie z badaniem stanu prawnego nieruchomości – minimum 3 prace geodezyjne."
Czy na przykład opracowanie operatu / mapy z połączenia działek przed ich podziałem można uznać za prace wymienione w powyższym punkcie? 
z góry dziękuję za odpowiedź 

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/03/05 21:40 #17919

  • Nicram_93
  • Nicram_93 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 17
  • Otrzymane podziękowania: 8
Mam takie trochę nietypowe pytanie odnośnie zaliczenia praktyki zawodowej. Dziennik mam prawie wypełniony, rozumiem jednak, że wysyłając papiery muszę załączyć umowę o pracę, czy coś w tym stylu, co potwierdzi odbywaną praktykę. Mam nietypową sytuację, pracuję w firmie, gdzie szefostwo (małżeństwo) ma dwie firmy formalnie, każdy na siebie. Oficjalnie pracuję na umowie o pracę w jednej z nich, natomiast w drugiej równocześnie też nieoficjalnie wykonuję roboty, bo na co dzień nie zwracamy na to uwagi, wykonuje się prace zgłoszone na tą i na tą firmę, biuro to samo, taki nietypowy podział został im z dawnych lat. W dzienniku mam wpisane prace i z tej i tej firmy, ponieważ rodzaje prac często są dzielone na obie firmy (np. w jednej aktualizacje mdcp, a w drugiej tyczenia i inwentaryzacje, oczywiście tak z grubsza). Stąd moje pytanie, jak "ugryźć" te prace w tej drugiej firmie, gdzie oficjalnie umowy o pracę nie mam? Gdzieś kiedyś czytałem coś o umowie o nieodpłatnej praktyce, chyba nawet tu na forum, ale wolałbym się upewnić? Ktoś spotkał się z podobną sytuacją? Przejdzie coś takiego, a jeśli tak, to mógłby ktoś podesłać wzór takiej umowy? Z góry dziękuję.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.221 s.