admin@uprawnienia-geodezyjne.pl


Odstąpienie od umowy świadczenia Usług

  1. Użytkownik będący konsumentem w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego, który zawarł umowę na odpłatne świadczenie usług oferowanych w Serwisie, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie w terminie 14 dni od zawarcia umowy, z zastrzeżeniem pkt 3 poniżej.
  2. Oświadczenie o odstąpieniu musi zostać wysłane do Administratora drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  3. Prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje, jeżeli doszło do pierwszego uruchomienia dostępu do Aplikacji on-line przez Użytkownika (moment rozpoczęcia realizacji umowy).
  4. W przypadku skutecznego odstąpienia od umowy płatność zrealizowana przez Użytkownika zostanie zwrócona w terminie 14 dni na rachunek, z którego dokonano płatności.

 

Podczas składania zamówienia przed zatwierdzeniem przyciskiem ZAMAWIAM I PŁACĘ wyświetlana jest informacja o utracie prawa do odstąpienia od umowy w ustawowym terminie 14 dni w przypadku zakupu treści cyfrowych lub usług, gdy usługa zostanie w pełni wykonana przed upływem terminu zwrotu lub gdy usługa została zrealizowana w części.

 

Wzór wniosku o odstąpienie od umowy:

  1. Wzór 1 - Federacja konsumentów
  2. Wzór 2 - Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów

Log in to comment