admin@uprawnienia-geodezyjne.pl

michal baner 2021


Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:

TEMAT:

Dziennik praktyki zawodowej 2022/04/30 11:48 #18450

  • katarzyna7280
  • katarzyna7280 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 29
  • Otrzymane podziękowania: 11
Wysyłałam 12 kwietnia. Wczoraj dzwoniłam do sekretarza, egzamin czerwiec ale już zamyka listę na czerwiec wiec następne egzaminy dopiero sierpień. Bardzo dużo chętnych na egzaminy - 
Za tę wiadomość podziękował(a): wolcziwolczi

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/05/03 11:25 #18463

  • Alex59
  • Alex59 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Cześć,
podobnie jak koledzy i koleżanki z wcześniejszych postów, ślęczę nad dziennikami praktyki - zakres 1 oraz 4.
Jeśli znalazłaby się dobra duszyczka, to będę bardzo wdzięczny za przesłanie przykładowych wpisów do dzienników. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/05/05 11:35 #18468

  • w_kkk
  • w_kkk Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Cześć wszystkim,
zaczynam wypełniać dzienniki na zakres 1, 2 i zastanawiam się czy znalazłaby się jakaś osoba która mogłaby mi przysłać przykładowe wpisy do dzienników.

Z góry dziękuję 

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/05/14 22:35 #18535

  • zytaka91
  • zytaka91 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 18
  • Otrzymane podziękowania: 3
Cześć,
pytanie odnośnie wpisywania w dziennik rozgraniczenia nieruchomości - co wpisywaliście, że Wam przeszło - bo jak patrze na przepisy to wszytsko wykonuje geodeta uprawniony - czy mogę wpisać, że dokonywalam osobiscie pomiarów sytuacyjnych ? bo zgodnie z paragrafem 11 rozporzadzenia o rozgraniczeniu, opisano, że to geodeta mierzy...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/05/15 05:34 #18536

  • marekszczepan
  • marekszczepan Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 483
  • Otrzymane podziękowania: 200

Cześć,
pytanie odnośnie wpisywania w dziennik rozgraniczenia nieruchomości - co wpisywaliście, że Wam przeszło - bo jak patrze na przepisy to wszytsko wykonuje geodeta uprawniony - czy mogę wpisać, że dokonywalam osobiscie pomiarów sytuacyjnych ? bo zgodnie z paragrafem 11 rozporzadzenia o rozgraniczeniu, opisano, że to geodeta mierzy...
ja wpisywalem, ze robilem osobiscie, jak nie jestes pewny to sobie dopisz, ze pod okiem/opieka/kontrola uprawnionego i tyle
Za tę wiadomość podziękował(a): zytaka91

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/05/15 16:03 #18538

  • zarziania
  • zarziania Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 5
Ja pisałam, że wykonano, sporządzono, zrobiono ...w takiej formie. Mam nadzieję, że to nie jest aż tak istotne. Skoro ubiegasz się o nadanie uprawnień z zaresu 2, wiadomo że nawet jeśli napiszesz wykonałam, zrobiłam itd. to nie wykonywałaś sama tych czynności.
Za tę wiadomość podziękował(a): zytaka91

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/05/15 20:32 #18539

  • ana608
  • ana608 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 28
  • Otrzymane podziękowania: 9
Teoretycznie tak, ale na kursie na uprawnienia prowadzący zwracali uwagę,żeby dziennik praktyk wypełniać w formie która bezpośrednio sugeruje jakie prace wykonaliśmy,  np. Sporządziłam szkic polowy.
Podkreślali również, żeby przy zakresie 2 nie wpisywac np. Spisałam protokół x czynności ustalenia granic- bo zgodnie z obowiązującymi przepisami tylko geodeta uprawnionym może to zrobić , a my możemy co najwyżej uczestniczyć w tych czynnościach, a nie je wykonywać.

 
Za tę wiadomość podziękował(a): zytaka91

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/05/16 05:02 #18541

  • marekszczepan
  • marekszczepan Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 483
  • Otrzymane podziękowania: 200

Teoretycznie tak, ale na kursie na uprawnienia prowadzący zwracali uwagę,żeby dziennik praktyk wypełniać w formie która bezpośrednio sugeruje jakie prace wykonaliśmy,  np. Sporządziłam szkic polowy.
Podkreślali również, żeby przy zakresie 2 nie wpisywac np. Spisałam protokół x czynności ustalenia granic- bo zgodnie z obowiązującymi przepisami tylko geodeta uprawnionym może to zrobić , a my możemy co najwyżej uczestniczyć w tych czynnościach, a nie je wykonywać.


 
te kursy to wiesz.. ;)
pisz co robiles, tylko pod okiem uprawnionego i tyle ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/05/17 12:52 #18547

  • Jarek.P
  • Jarek.P Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam

Czy znajdzie się dobra osoba, która wyśle mi na maila przykładowe wpisy do dziennika z zakresu 1 i 2? Z góry bardzo dziękuję

jaroo_93@o2.pl@o2.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/05/19 12:24 #18550

  • ulpo
  • ulpo Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Cześć wszystkim,
zaczynam wypełniać dziennik na zakres 2 i proszę o podesłanie przykładowych wpisów do dziennika. 
Wpisywaliście chronologicznie czy rodzajami prac?

Z góry bardzo dziękuję :)

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/05/19 19:25 #18556

  • Michal_kna
  • Michal_kna Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 6
Witam.
Jestem w trakcie uzupełniania dziennika praktyk. Czy znajdzie się osoba, która podeśle na meila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. przykładowe wpisy z zakresu 2? Z góry dziękuję

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/05/19 21:29 #18560

  • GEOREM
  • GEOREM Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 35
  • Otrzymane podziękowania: 18
Potrzebuje uzupełnionego dziennika z zakresu nr 4 (mam już częściowo opisane poszczególne pracę) w zamian odwdzięczę się dziennikami z zakresu 1 i 2 (te mam już zdane, dzienniki przeszły bez zastrzeżeń) 
pozdrawiam 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 883 402 594 

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/05/21 18:53 #18567

  • adrian6193
  • adrian6193 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam Forumowiczów,

obecnie wypełniam dzienniki z zakresów 1 i 4. Czy znajdzie się pomocna osoba, która podeśle mi na maila przykładowe wpisy, które zostały już zaakceptowane? Mój mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozdrawiam wszystkich
 

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/05/24 20:15 #18592

  • PP
  • PP Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam,
zaczynam wypełniać dzienniki z zakresów 1 i 4. Czy znajdzie się pomocna osoba, która podeśle mi na maila przykładowe wpisy, które zostały już zaakceptowane?
Mój mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z góry dziękuje za pomoc

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/05/25 10:46 #18602

  • soyokaze1000
  • soyokaze1000 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam

Z racji unormowania spraw prywatnych przymierzam się do złożenia wniosku o dziennik praktyk zawodowych. Tutaj zakres 1.
Mam pytania.
1) Czy w dzienniku mogę wpisać prace, które już są w trakcie wykonywane? Są zaczęte, a sam dziennik mogę dostać w połowie wykonywanych prac. Wymóg jest by 5 obiektów o łącznej powierzchni 25 ha. Mam jeden o powierzchni 40 ha. Z racji tego co mamy na rynku, a jesteśmy praktycznie 1-2 osobą firmą, rzadko się trafiają tego typu prace.
2 ) Powiązane też z pierwszym. Jestem po mgr.więc czas praktyk mam 1 rok. Czy związku z brakiem prac wymaganych i minimalnych, same praktyki mogą się przedłużyć?
3) Również powiązane z pierwszym i drugim. Prowadzę firmę, kierownik mi znajomy podpisuje operaty, czy mogę wpisywać swoje prace pod swoja firmę, jak i również pod kierownika? Że na kilka robót wziął mnie na praktyki? Czy to jakoś musi być ujednolicone?

A co do wypełnienia dziennika. Nie ma ogólnego wzoru do ściągnięcia jak go wypełniać? Widzę, że ludzie proszą indywidualnie. Ogólny wzór byłby pomocny

Rozumiem, że ksero dowodu i oryginał dokumentu o ukończenie szkoły, wpłata oczywiście dołączona z wnioskiem i to wystarczy by listem wysłać?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.215 s.