admin@uprawnienia-geodezyjne.pl

michal baner 2021


Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:

TEMAT:

Dziennik praktyki zawodowej 2022/03/16 05:13 #18032

  • marekszczepan
  • marekszczepan Avatar
  • Z dala
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 482
  • Otrzymane podziękowania: 200

Cześć

Mam pytanie d osób, które złożyły dziennik na nowych zasadach. W polu identyfikator zgłoszenia pracy (wykaz) wpisujecie :
GGXI.6640.245.2021

czy wystarczy w tylko
6640.245.2021
A numer TERYT tez obcinasz? identyfikator to cos unikatowego, wiec nie mozesz sobie obciac czesci - wpisujemy caly GGXI.6640.245.2021
Zwlaszcza, ze w roznych powiatach sa rozne oznaczenia poczatkowych liter(cyfr)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez marekszczepan.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/03/22 15:01 #18128

  • matek893
  • matek893 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dzień dobry wszystkim.
Prosiłbym o przesłanie skanów wypełnionego dziennika z zakresu 1 i 4 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Z góry dziękuję :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/03/23 15:07 #18152

  • Agi
  • Agi Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Podpinam się do prośby Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/03/30 19:49 #18246

  • szejk
  • szejk Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
A mógłby ktoś wskazać na jakiej podstawie załączacie umowę o prace, praktyki czy cokolwiek? Bo według mnie wpisy do dziennika poświadczone przez geodetę uprawnionego są w zupełności wystarczające. Jeśli już to może oświadczenie geodety uprawnionego, że wykonywane były pod jego okiem takie prace. 

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/03/31 05:05 #18248

  • marekszczepan
  • marekszczepan Avatar
  • Z dala
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 482
  • Otrzymane podziękowania: 200

A mógłby ktoś wskazać na jakiej podstawie załączacie umowę o prace, praktyki czy cokolwiek? Bo według mnie wpisy do dziennika poświadczone przez geodetę uprawnionego są w zupełności wystarczające. Jeśli już to może oświadczenie geodety uprawnionego, że wykonywane były pod jego okiem takie prace. 
 
art 44 1.4 - udokumentowanie i potwierdzenie czasu trwania praktyki. robot oraz potwierdzenie ich wykonania - nie "kupna/handlu"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/04/01 14:41 #18258

  • cruzen94
  • cruzen94 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 20
  • Otrzymane podziękowania: 9
Witam, czy ktoś może mi wyjaśnić jakie prace zaliczone są do pkt 4 na zakres 2?
"prace geodezyjne związane z ewidencją gruntów i budynków – prace geodezyjne o różnym charakterze na obszarze minimum 1 obiektu, na którym przeprowadzano modernizację ewidencji gruntów i budynków w trybie art. 24a ustawy z dnia 17 maja 1989 r. – Prawo geodezyjne i kartograficzne (Dz. U. z 2020 r. poz. 276, 284, 782 i 1086), lub na obszarze minimum 1 obiektu objętego postępowaniem scaleniowym...". 

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/04/02 07:45 #18259

  • Sanders
  • Sanders Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 1
Dzień dobry, jak wielu moich poprzedników :D, stoję przed wypełnieniem dzienników z zakresu I i II, czy znalazłby się ktoś, kto wysłał by mi parę zeskanowanych wypełnionych dzienników z w/w zakresów? mail - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Z góry dziękuję za pomoc :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/04/02 20:57 #18260

  • Witkacy
  • Witkacy Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dzień Dobry, jak moi poprzednicy zabieram się zawypełnianie dziennika praktyk zakres I i II czy ktoś z koleżaneki kolegów po fachu byłby tak miły i podesłał przykłady wypełnionego dziennika praktyk zawodowych.
Mój adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Z góry dziękuję za pomoc.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/04/04 22:24 #18267

  • Sanders
  • Sanders Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 1
Pytanie może trochę nie typowe, możliwe że już się powtórzyło, ale niestety nie widziałem.
Proszę mi powiedzieć, czy ktoś zauważył jakąś zależność między tym, że ubiegający się o uprawnienia, a posiadający własna działalność miał trudniej zdać od osoby która tak owej działalności nie posiada? Chodzi mi tu, o czysto osobiste podejście komisji do takiej osoby.
Pozdrawiam :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/04/05 04:47 #18271

  • marekszczepan
  • marekszczepan Avatar
  • Z dala
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 482
  • Otrzymane podziękowania: 200

Pytanie może trochę nie typowe, możliwe że już się powtórzyło, ale niestety nie widziałem.
Proszę mi powiedzieć, czy ktoś zauważył jakąś zależność między tym, że ubiegający się o uprawnienia, a posiadający własna działalność miał trudniej zdać od osoby która tak owej działalności nie posiada? Chodzi mi tu, o czysto osobiste podejście komisji do takiej osoby.
Pozdrawiam :)
bez znaczenia. W ogole na egzaminie na to nie patrza (o ile maja taka wiedze na egzaminie). Liczy sie wynik testu i opisówki podczas ustnego - to widac akurat
Za tę wiadomość podziękował(a): Sanders

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/04/07 10:42 #18282

  • nol9999
  • nol9999 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0

Dzień dobry wszystkim.
Prosiłbym o przesłanie skanów wypełnionego dziennika z zakresu 2 i 4 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Z góry dziękuję :)

również podpinam się do prośby adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/04/07 17:22 #18286

  • terek
  • terek Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 48
  • Otrzymane podziękowania: 10
Cześć.
Do zdających z zakresu 2 :
- co wpisywaliście w pozycjach dotyczących podziałów w innym trybie niż UoGN - myślicie że mogą być to np 4 podziały rolne, czy lepiej żeby były jeszcze w innym trybie?
- co wpisywaliście w jako "sporządzanie innych niż wymienione w pkt 3 map i dokumentów geodezyjnych do celów prawnych, łącznie z badaniem stanu prawnego nieruchomości – minimum 3 prace geodezyjne" - mogą to być 3 wykazy synchronizacyjne czy ponownie lepiej żeby było to jeszcze coś innego a nie 3 tego samego typu prace, jak myślicie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/04/22 00:39 #18357

  • lugosia86
  • lugosia86 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 39
  • Otrzymane podziękowania: 5
Hej,
Czy też mogłabym prosić o sprawdzony przykład wypełnienia dziennika na zakres 2? Jeśli ktoś mógłby podzielić się takim przykładem, podaję maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Z góry dziękuję za przysługę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/04/24 20:39 #18376

  • geodeta_rm
  • geodeta_rm Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 28
  • Otrzymane podziękowania: 7
Witam Wszystkich :)
Jestem w trakcie kompletowania dokumentów niezbędnych do przystąpienia do egzaminu. Mam pytanie i prośbę zarazem, czy mógłby mi ktoś wysłać jak wypełniał wykaz prac oraz ich opis w dzienniku praktyk z zakresu nr 1? Będę niezmiernie wdzięczny za pomoc. Mój mail to: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Z góry dziękuję za pomoc :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/04/29 11:45 #18441

  • wolcziwolczi
  • wolcziwolczi Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
Cześć wszystkim ;) 

Wysyłał ktoś w ostatnim czasie dziennik z zakresu 2? Jaki aktualny czas oczekiwania na sprawdzenie i egzamin?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.108 s.