admin@uprawnienia-geodezyjne.pl

michal baner 2021

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Treść klauzuli urzędowej. Czy mapa zasadnicza w obecnym stanie prawnym może być prowadzona w innej formie niż w postaci bazy danych? 2024/03/20 21:04 #22532

  • *geometra*
  • *geometra* Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 616
  • Otrzymane podziękowania: 374
2. Wzór klauzuli urzędowej, którą opatruje się materiały zasobu udostępniane...

Treść klauzuli urzędowej. Czy mapa zasadnicza w obecnym stanie prawnym może być prowadzona w innej formie niż w postaci bazy danych?

 

Rozporządzenie Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 2 kwietnia 2021 r. w sprawie organizacji i trybu prowadzenia państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego

§4. Klauzula urzędowa, którą opatruje się materiały w postaci elektronicznej i nieelektronicznej przyjęte do centralnego zasobu geodezyjnego i kartograficznego i wojewódzkiego zasobu geodezyjnego i kartograficznego oraz materiały przyjęte do powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego zawiera:
1) nazwę organu prowadzącego zasób
2) identyfikator ewidencyjny materiału zasobu
3) datę przyjęcia materiału do zasobu
4) imię i nazwisko osoby reprezentującej organ prowadzący zasób, a w przypadku materiałów przyjmowanych do zasobu w postaci nieelektronicznej również podpis tej osoby.

Czytaj więcej...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Treść klauzuli urzędowej. Czy mapa zasadnicza w obecnym stanie prawnym może być prowadzona w innej formie niż w postaci bazy danych? 2024/03/21 19:53 #22533

  • gosiaczez
  • gosiaczez Avatar
  • Z dala
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 0
Rozporządzenie ministra rozwoju, pracy i technologii z dnia 2 kwietnia 2021r. W sprawie organizacji i trybu prowadzenia państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego
§4. Klauzula urzędowa, którą opatruje się materiały w postaci elektronicznej i nieelektronicznej przyjęte do centarlnego zasobu geodezyjnego i kartograficznego i wojewódzkiego zasobu geodezyjnego i kartograficznego oraz materiały przyjęte do powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego zawiera:
1)nazwę organu prowadzącego zasób
2)identyfikator ewidencyjny materiału zasobu
3)datę przyjęcia materiału do zasobu
4)imię i nazwisko osoby reprezentującej organ prowadzący zasób, a w przypadku materiałów przyjmowanych do zasobu w postaci nieelektronicznej również podpis tej osoby.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Czas generowania strony: 0.041 s.