admin@uprawnienia-geodezyjne.pl

michal baner 2021


Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:

TEMAT:

Dziennik praktyki zawodowej 2021/07/13 12:59 #15259

  • Jarek1984
  • Jarek1984 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 110
  • Otrzymane podziękowania: 32
Witam. Czy do wniosku należy załączyć umowę o pracę (świadectwo pracy) czy wystarczy tylko dziennik praktyki ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2021/07/13 13:14 #15260

  • dimmo
  • dimmo Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 51
  • Otrzymane podziękowania: 25
Tak, trzeba załączyć świadectwo pracy, umowy lub zaświadczenie. Przedstawiamy w orginale lub poświadczone za zgodność notarialnie.
Za tę wiadomość podziękował(a): Jarek1984

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2021/07/16 15:16 #15280

  • drelson
  • drelson Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 20
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ludzie, weźcie pomóżcie bo pytam już kolejny raz wszędzie i nikt nie chce pomóc :D
zakres 1, zakładanie i pomiar osnów pomiarowych bez względu na jego wielkość.
Czy to może być np. osnowa pomiarowa założona GPS'em ? Czy musi to być bardziej skomplikowane założenie z osnowy szczegółowej ?
I wgl jak to opisać :D ? - założyłem osnowę pomiarową metodą precyzyjnego pozycjonowania techniką rtn bla bla bla i co więcej ??? :D
Dzięki. 

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2021/07/16 15:46 #15281

  • marekszczepan
  • marekszczepan Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 483
  • Otrzymane podziękowania: 200

Ludzie, weźcie pomóżcie bo pytam już kolejny raz wszędzie i nikt nie chce pomóc :D
zakres 1, zakładanie i pomiar osnów pomiarowych bez względu na jego wielkość.
Czy to może być np. osnowa pomiarowa założona GPS'em ? Czy musi to być bardziej skomplikowane założenie z osnowy szczegółowej ?
I wgl jak to opisać :D ? - założyłem osnowę pomiarową metodą precyzyjnego pozycjonowania techniką rtn bla bla bla i co więcej ??? :D
Dzięki. 
Tak może być, opisz co zrobiłeś, jak zastabilizowałeś, opis itd.
Za tę wiadomość podziękował(a): drelson

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2021/07/19 12:02 #15303

  • weroniikaa.aa
  • weroniikaa.aa Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Hej, czy byłby ktoś na tyle miły i mógłby podesłać na meila wypełniony dziennik, który został zaakceptowany? Zakres 1, ale 2 także chętnie podejrzę :) Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Z góry bardzo dziękuję za pomoc :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2021/07/19 13:51 #15307

  • Klakierek
  • Klakierek Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 35
  • Otrzymane podziękowania: 21
Trzeba dołączyć umowę o prace, świadectwo pracy, lub oświadczenie właściciela firmy w której wykonywało się prace zamieszczone w dzienniku, z opisanym okresem wykonywania w tej firmie prac, tak żeby się zgadzał z datami prac w dzienniku. Bo można w dzienniku wpisać prace, które nie były wykonywane na podstawie umowy o pracę

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2021/07/23 12:48 #15379

  • manika90
  • manika90 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 3
Witam, 
mam pytanie odnośnie daty rozpoczęcia i zakończenia prac w dzienniku. Rozumiem, że data rozpoczęcia to data zgłoszenia pracy, ale data zakończenia to data taka jaką miałam na okładce operatu, czy data przyjęcia operatu do zasobu? Będę wdzięczna za odpowiedź

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2021/07/23 14:08 #15380

  • rub
  • rub Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 57
  • Otrzymane podziękowania: 21
Data zakończenia zgodnie z okładką, wtedy kończy się Twoja praca - wraz przekazaniem operatu do ośrodka. Nie sądzę jednak, żeby było to dużym błędem. Ja pisałam daty "z okładki operatu".
Za tę wiadomość podziękował(a): manika90

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2021/08/01 13:49 #15424

  • Ania10
  • Ania10 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam, jestem w trakcie wypełniania dziennika z zakresu 1 i zastanawiam się nad dwoma rzeczami. Wg rozporządzenia  mapy syt-wys  mają być sporządzone dla min 5 obiektów o pow. min. 25ha - do tych 25 ha liczy się cały zakres mapy czy tylko działka przedmiotowa? Druga rzecz to opis zakładania i pomiaru osnów pomiarowych lub realizacyjnych - z wpisów na forum zrozumiałam, że wystarczy napisać, że np przy okazji inwentaryzacji budynku osnowa została założona i pomierzona i koniec. Tyle wystarczy? Czy jakoś bardziej szczegółowo to opisywać? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź :) 
 

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2021/08/01 17:51 #15425

  • marekszczepan
  • marekszczepan Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 483
  • Otrzymane podziękowania: 200

Witam, jestem w trakcie wypełniania dziennika z zakresu 1 i zastanawiam się nad dwoma rzeczami. Wg rozporządzenia  mapy syt-wys  mają być sporządzone dla min 5 obiektów o pow. min. 25ha - do tych 25 ha liczy się cały zakres mapy czy tylko działka przedmiotowa? Druga rzecz to opis zakładania i pomiaru osnów pomiarowych lub realizacyjnych - z wpisów na forum zrozumiałam, że wystarczy napisać, że np przy okazji inwentaryzacji budynku osnowa została założona i pomierzona i koniec. Tyle wystarczy? Czy jakoś bardziej szczegółowo to opisywać? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź :) 

 
OBszar aktualizacji, nie tylko działka. Więc jak robiłem aktualizację powiedzmy działki 0,10ha z kołnierzem 30m (powiedzmy 1ha) to wpisujesz 1ha

Wpisz to co zrobiles - projekt osnowy - no gdzieś wymysliles, ze te punkty będą, stabilizacja, pomiar tachimetrem/RTK, opis topograficzny, wyrównanie punktów/obliczenie wspolrzednych - to co faktycznie zrobiles

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2021/08/05 16:31 #15448

  • Fuksja
  • Fuksja Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Chcę wpisywać pracę do dziennika praktyk zawodowych chronologicznie, a więc mam sugerować się datą zakończenia prac czy ich rozpoczęcia?
Pytam ponieważ niektóre z moich większych robót trwały długo na przykład ponad rok, a w między czasie wykonywałam wiele innych prac, które zdążyły się rozpocząć i zakończyć w tym czasie. 
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2021/08/06 18:42 #15451

  • MrGeodeta
  • MrGeodeta Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam,
niedawno otrzymałem dziennik praktyk i chciałbym powoli wpisywać roboty. Mam pytanie co wpisywać w rubryce wielkość obiektu. Rozumiem że jeżeli MDCP to wpisuje zakres aktualizacji, a co wpisać w przypadku inwentaryzacji np. sieci uzbrojenia terenu albo w przypadku wytyczenia budynku? Próbowałem dodzwonić się do GUGiK ale nie odbierają.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2021/08/07 10:33 #15452

  • kajtekk94
  • kajtekk94 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 107
  • Otrzymane podziękowania: 52
Wpisuj nr dzialek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2021/08/16 09:38 #15468

  • szczepan28
  • szczepan28 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
Cześć, czy mógłby ktoś podesłać wypełniony dziennik z zakresu 1 który został zaakceptowany przez komisję?
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z góry bardzo dzięki za pomoc

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2021/08/17 12:07 #15478

  • Kowalele
  • Kowalele Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam. Mam pytanie kontrolne, ponieważ ostatnim czasem słyszę dwie wersje:
Czy dla robót które wpisuję do dziennika prac na uprawnienia potrzebne są np moje pieczątki w operacie,
czy w operacie może nie paść nigdzie moje nazwisko, wystarczy tylko poświadczenie uprawnionego?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.108 s.