admin@uprawnienia-geodezyjne.pl

michal baner 2021


Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:

TEMAT:

Dziennik praktyki zawodowej 2022/10/24 13:11 #19218

  • rysy
  • rysy Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 61
  • Otrzymane podziękowania: 17
Hej koledzy i koleżanki!

Jak szczegółowo uzupełnialiście swoje dzienniki dla zakresu 2? Czy opisywaliście przebieg prac od A do Z tzn od zgłoszenia, poprzez szukanie punktów granicznych, zawiadomienia, spotkanie na gruncie, decyzja zatwierdzająca podział itd itd czy zdarzyło Wam się pisać tylko o tym, że braliście udział w części prac np. podczas analizy materiałów, kopaniu w terenie i stabilizacji punktów? 
Jak podchodziliście do protokołów granicznych? To geodeta uprawniony sporządza protokół, dlatego nie wiem, czy w jakikolwiek sposób mogę lub powinienem opisywać tą część roboty?

Pomyślności!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/10/24 17:09 #19219

  • Rafal_89
  • Rafal_89 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 12
  • Otrzymane podziękowania: 6
Witajcie koledzy i koleżanki
Zakres I złożony termin egzaminu na 14 grudnia nadany, dziennik na II zakres w trakcie wypełniania (oba dzienniki z 2015 roku). Przy okazji składania dokumentów na jedynkę złożyłem wniosek o dziennik praktyk zakres 4. I proszę o odpowiedz jak to teraz jest. Czy nadal obowiązuje zasada, (jak w 2015), że praktykę zawodową (wymagane 2 lata po inżynierze) rozpoczyna się w momencie odebrania dziennika praktyk? Czy już to nie obowiązuje i liczy się od momentu uzyskania dyplomu? W rozporządzeniu jest mowa o dwóch latach dla inżyniera praktyki zawodowej. Wiem, że mogę wpisywać pracę z datą przed uzyskaniem dziennika wiec jak to jest? Proszę o wyjaśnienie konkretne, żebym się nie podłożył wysyłając za szybko wypełniony dziennik na 4
Pozdrowienia serdeczne

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/10/25 23:36 #19234

  • artur95
  • artur95 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam .proszę o podpowiedź jak prawidłowo wypełnić dziennik z zakresu 1 i 2, przykładowe skany/ zdjęcia proszę o podesłanie na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z góry dziękuję. Pozdrawiam :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/11/01 21:58 #19239

  • Marta_D
  • Marta_D Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 1
Praktyka rozpoczyna się w momencie podpisania umowy o pracę, o staż, o bezpłatną praktykę itp.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/11/06 13:10 #19245

  • Marcin.Geo
  • Marcin.Geo Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 101
  • Otrzymane podziękowania: 15
Mam pytanie odnośnie wpisywania dat w dzienniku praktyk. 
W dzienniku (opis czynnosci)geodeta uprawniony wpisuje sie z data, którą dokonał wpisu czyli teraźniejszą czy kiedy była wykonana robota? Pytam, bo będzie podpisywał mi geodeta jednego dnia wszystkie roboty.. Potwierdzenie wykonania czynnosci, to czas wykonywania robót, czy tam tez trzeba dwie daty tzn czas wykonywania robot i date wpisu, czy jedna przedział czasu wykonywania roboty?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Marcin.Geo.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/11/06 21:33 #19247

  • jordekap
  • jordekap Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 75
  • Otrzymane podziękowania: 34
Ja dziennik wypełniałem w czasie gdy jeszcze miał być chronologicznie i w potwierdzeniu pisałem zakres czasowy kiedy praca była wykonywana np: 24.02.17r. - 03.03.17r. a tam gdzie był opis czynności wykonanych pisałem datę 03.03.2017r. bądź kilka dni później (bo logicznym jest, że uprawniony nie może potwierdzić wykonania czynności zanim te czynności były wykonane) a dałem mu później do podpisu wszystko już wypełnione.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/11/07 08:55 #19248

  • Kaczel07
  • Kaczel07 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 56
  • Otrzymane podziękowania: 30
Witam.
Zabieram się za wypełnianie dziennika na "II". Proszę upewnijcie mnie bo już trochę się pogubiłem z tymi datami wpisów.  Teraz już nie trzeba uzupełniać dziennika chronologicznie datami?? Mogę wpisać najpierw roboty z 2022 a potem z np 2018??? Bo parę lat temu jak uzupełniałem dziennik na "I" to musiałem wszystkie roboty poukładać według dat od najstarszej do najmłodszej. 
Z góry dzięki za odpowiedź

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/11/09 00:30 #19257

  • jordekap
  • jordekap Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 75
  • Otrzymane podziękowania: 34
Kolejność wpisów w dzienniku dowolna.
 

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/11/11 17:10 #19261

  • Iza3364
  • Iza3364 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam, będę wypełniała dziennik praktyk z zakresu 1. Byłabym bardzo wdzięczna za udostępnienie zdjęcia  przykładowego wpisu. Z góry dziękuję bardzo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/11/12 23:03 #19266

  • jordekap
  • jordekap Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 75
  • Otrzymane podziękowania: 34
Na pierwszej stronie tego wątku przecież są udostępnione

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/11/15 14:18 #19272

  • palomaa1207@gmail.com
  • palomaa1207@gmail.com Avatar
  • Gość
  • Gość
Dzień dobry ;)Jest wiele takich postów. Nie wiem nawet czy jest celowe kolejnego pisać ;)Ale czy mógłby ktoś podesłać wypełnione nowe dzienniki, które przeszły weryfikację (po ostatnich zmianach) - zakres 1 i 2, na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Kończę właśnie praktykę. Mam wszystko zebrane, ale nie wpisane w dziennik  ;)Z góry dziękuje!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/11/16 22:45 #19276

  • geodeti
  • geodeti Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam, z mojej strony również prośba o pomoc ze zdjęciami lub skanami dziennika z zakresu 1, który ostatnio przeszedł prawidłowo weryfikację.
Będę bardzo wdzięczna. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/11/24 14:23 #19299

  • RysiekDLU
  • RysiekDLU Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam. Mam do Was pytanie przy wypełnianiu dziennika uprawnień na zakres 1 to przy inwentaryzacji muszę pisać długość sieci jaką inwentaryzowałem, czy wystarczy tylko rodzaj sieci? 

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/11/25 05:29 #19302

  • GEO1_UPR
  • GEO1_UPR Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 25
  • Otrzymane podziękowania: 12
Wielkość obiektu wymagana tylko przy odpisywaniu MDCP.
Nie pisałem długości sieci, tylko rodzaj.


Dziennik przeszedł.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/11/26 13:30 #19305

  • TomaszN
  • TomaszN Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam,

mam pytanie odnośnie popisu dziennika praktyk przez geodetę uprawnionego. Co w przypadku jeżeli nie mam takiego podpisu i nie mam możliwości go zdobyć. Wiem, że odpowiedź na to pytanie się kiedyś przewinęła, ale nie mogę jej znaleźć. Poratuje ktoś?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.193 s.