admin@uprawnienia-geodezyjne.pl

michal baner 2021


Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Dziennik praktyk 2022/11/22 13:52 #19289

  • geoandrzej
  • geoandrzej Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam,
W 2009 roku ukończyłem Studia inż. geodeta . Od tego czasu pracuje w zawodzie prowadząc własną działalność . W jaki sposób taka osoba jak ja może udokumentować praktykę zawodową?  nadmieniam ,że nigdy nie wyrobiłem dziennika praktyk .
Z góry bardzo dziękuje za pomoc .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyk 2022/11/25 05:34 #19303

  • GEO1_UPR
  • GEO1_UPR Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 25
  • Otrzymane podziękowania: 12
Pobierasz dziennik.
Wpisz roboty. Uprawniony podpisuje.

A praktyka to:
5) Dokument potwierdzający okres praktyki zawodowej
Okres praktyki zawodowej winien być poświadczony odpowiednim dokumentem, wystawionym przez pracodawcę (np. oryginałem lub poświadczoną notarialnie kserokopią: zaświadczenia o praktyce zawodowej/ umowy o pracę/ umowy zlecenie/ umowy o dzieło/ umowy o wolontariat/ umowy o staż/ świadectwa pracy;

jak również wydrukiem z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) (art. 44 ust. 1 pkt 4, art. 44a ust. 1 pkt 3 lit. b i ust. 2 pkt 4 UPGiK).


​​​​​​

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyk 2022/12/03 13:49 #19337

  • Alicja94
  • Alicja94 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam,
mam pytanie odnośnie wypełniania w dzienniku prac dotyczących tyczenia. Widziałam w poprzednich postach, że powinny być osobno rozpisane tyczenie i inwentaryzacja... z tym że tyczenia się obecnie nie zgłasza. Zatem czy aby na pewno trzeba to rozpisywać osobno? Może była to odpowiedź jednej osoby a ktoś inny wpisywał razem i dziennik został przyjęty? Jeśli jednak powinno być wpisane osobno, to czy do tyczenia wpisywać identyfikator taki jak do inwentaryzacji czy może nie wpisywać identyfikatora?
Dodam, że jestem w trakcie wypełniania dziennika i część robót wpisałam już razem (tyczenie i inwentaryzacja) - wydawało mi się to oczywiste... Jeśli jednak jest to błędne to rozumiem, że najlepiej pobrać nowy dziennik i uzupełnić na nowo już poprawnie? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyk 2022/12/06 19:23 #19350

  • Pablitto
  • Pablitto Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam
Podepnę się pod temat  ale dziennik pobieram poprzez złożenie wniosku do WINGiKU ?
 I  tym samym po otrzymaniu dziennika z datą bieżąca możliwe jest wpisanie robót które robiłem 15 lat temu , bo w moim przypadku to 20 letni  staż
 

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyk 2022/12/07 05:15 #19363

  • marekszczepan
  • marekszczepan Avatar
  • Z dala
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 483
  • Otrzymane podziękowania: 200

Witam
Podepnę się pod temat  ale dziennik pobieram poprzez złożenie wniosku do WINGiKU ?
 I  tym samym po otrzymaniu dziennika z datą bieżąca możliwe jest wpisanie robót które robiłem 15 lat temu , bo w moim przypadku to 20 letni  staż

 
nie pytaj w kilku postach o to samo
uprawnienia-geodezyjne.pl/index.php/foru...-jest-dziennik#19353

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyk 2022/12/08 16:46 #19372

  • Tarmirr
  • Tarmirr Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 21
  • Otrzymane podziękowania: 16

Witam,
mam pytanie odnośnie wypełniania w dzienniku prac dotyczących tyczenia. Widziałam w poprzednich postach, że powinny być osobno rozpisane tyczenie i inwentaryzacja... z tym że tyczenia się obecnie nie zgłasza. Zatem czy aby na pewno trzeba to rozpisywać osobno? Może była to odpowiedź jednej osoby a ktoś inny wpisywał razem i dziennik został przyjęty? Jeśli jednak powinno być wpisane osobno, to czy do tyczenia wpisywać identyfikator taki jak do inwentaryzacji czy może nie wpisywać identyfikatora?
Dodam, że jestem w trakcie wypełniania dziennika i część robót wpisałam już razem (tyczenie i inwentaryzacja) - wydawało mi się to oczywiste... Jeśli jednak jest to błędne to rozumiem, że najlepiej pobrać nowy dziennik i uzupełnić na nowo już poprawnie? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Osobiście nie rozdzielałem wytyczeń i inwentaryzacji. Wszystko pisałem razem, ale uzupełniłem cały dziennik. Nie została żadna strona pusta. Nie miałem żadnych uwag co do dziennika.  

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Czas generowania strony: 0.049 s.