admin@uprawnienia-geodezyjne.pl

michal baner 2021


Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Nauka do uprawnień 2022/11/02 14:19 #19240

  • Joytas
  • Joytas Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 56
  • Otrzymane podziękowania: 58
Dzień dobry.
Ponieważ mam już wypełniony dziennik praktyki zawodowej zamierzam się zabrać za jego wysłanie.
Wedle rozporządzenia dołączam do niego wniosek, zdjęcia plus opłatę (poprawcie proszę jeśli się mylę).
Stąd też moje pytanie: Uważacie, że lepiej wysłać dziennik, czekać na termin (pewnie grudzień tego roku) i dopiero rozpocząć wytężoną naukę, czy zacząć co nieco wcześniej, dojść do pewnej sprawy i dopiero ten dziennik wysłać.
Mnie korci pierwsza wersja ponieważ nieco boję się tego czy po nowym roku nie będzie jakiś zmian. Jednakże z tyłu głowy mam obawy względem tego, że jechać z marszu i odpaść na testach to może dać podstawy komisji do zapamiętania mnie.
Co doradzacie i jakie są wasze doświadczenia w tej kwestii?
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nauka do uprawnień 2022/11/03 21:50 #19243

  • jordekap
  • jordekap Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 75
  • Otrzymane podziękowania: 34
Jeśli masz rodzinę i dzieci albo jakieś inne sprawy na głowie, że nie możesz się "wyłączyć na te dwa miesiące to najpierw się naucz, wyślij papiery i na spokojnie się douczysz nawet jeśli wyskoczy choroba dziecka, awaria na budowie czy inna delegacja.

Jeśli jesteś kawaler/panna albo masz wspaniałą drugą połówkę bądź rodziców/teściów, którzy zajmą się dziećmi/ rodziną i możesz się wyłączyć od życia towarzyskiego to ślij papiery i będziesz miał deadline i większą motywację żeby to ogarnąć :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nauka do uprawnień 2022/11/06 21:27 #19246

  • jckns
  • jckns Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 2
Członkowie komisji są wybierani z pośród kilkudziesięciu osób, a przez egzaminy przewija się rocznie kilkaset osób (i zawsze ktoś oblewa testy) więc szanse na to, że ktoś Cię zapamięta są bliskie zeru.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Czas generowania strony: 0.114 s.