admin@uprawnienia-geodezyjne.pl

michal baner 2021


Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Wykaz aktów prawnych 2022/01/10 22:48 #17097

  • zebra
  • zebra Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam, jestem na początku drogi usłanej ustawami i rozporządzeniami, i już mam zagwozdkę ;D. W latach poprzednich (na pewno jeszcze 2019) przy poszczególnych ustawach były tylko wybrane artykuły, czy rozdziały, żeby nie marnować czasu na części nie mające styczności z geodezją ( np. kodeks karny, prawo budowlane itp.), a teraz podają ustawę taka i taka z dnia tego i tego. Zastanawiam się jak do tego podejść: wydrukować całość i starać się to jakoś opanować, czy jednak skupić się na tych wyszczególnieniach w latach kiedy GUGiK to wykazywał? Jak Wy to zrobiliście lub macie zamiar zrobić? Z góry dziękuję za każdą złotą myśl.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wykaz aktów prawnych 2022/01/11 05:07 #17098

  • marekszczepan
  • marekszczepan Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 483
  • Otrzymane podziękowania: 200

Witam, jestem na początku drogi usłanej ustawami i rozporządzeniami, i już mam zagwozdkę ;D. W latach poprzednich (na pewno jeszcze 2019) przy poszczególnych ustawach były tylko wybrane artykuły, czy rozdziały, żeby nie marnować czasu na części nie mające styczności z geodezją ( np. kodeks karny, prawo budowlane itp.), a teraz podają ustawę taka i taka z dnia tego i tego. Zastanawiam się jak do tego podejść: wydrukować całość i starać się to jakoś opanować, czy jednak skupić się na tych wyszczególnieniach w latach kiedy GUGiK to wykazywał? Jak Wy to zrobiliście lub macie zamiar zrobić? Z góry dziękuję za każdą złotą myśl.
tylko geodezyjne czesci na podstawie starych wykazow+ aktualizacja. szkoda czasu na wszystko
Za tę wiadomość podziękował(a): zebra

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wykaz aktów prawnych 2022/01/11 17:52 #17099

  • adamgeo88
  • adamgeo88 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 1
Z tego co ja się orientuję, to do końca stycznia każdego roku GUGiK publikuje wykaz obowiązujących aktów prawnych. Może warto chwilę poczekać. Pozdrawiam. 
Za tę wiadomość podziękował(a): zebra

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Czas generowania strony: 0.069 s.