admin@uprawnienia-geodezyjne.pl

michal baner 2021


Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Pytanie o druk potwierdzenia odbioru przy zawiadomieniu stron przy wyznaczeniu? 2022/04/26 14:11 #18388

  • darekkedziora@tlen.pl
  • darekkedziora@tlen.pl Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 29
  • Otrzymane podziękowania: 2
Witam

Mam dwa pytania czy Ktoś coś wie bo doszły mnie słuchy że przy zawiadamianiu stron są nowe druki potwierdzenia odbioru zawiadomienia o wyznaczeniu/wznowieniu znaków granicznych? Jakieś białe, które uznają teraz Ośrodki. Ktoś coś słyszał bo ja daje zawsze te co daje poczta te "żółte" ?? A drugie pytanie czy na zawiadomieniach dodajecie jakiś zapis o RODO?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pytanie o druk potwierdzenia odbioru przy zawiadomieniu stron przy wyznaczeniu? 2022/04/26 14:44 #18390

  • PaulinaG
  • PaulinaG Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nic nie wiem o nowych zwrotkach, u nas praktykuje się dalej te żółte. Nie dodaje żadnego zapisu o RODO, w zawiadomieniach sa dane tylko do adresata oraz numery działek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pytanie o druk potwierdzenia odbioru przy zawiadomieniu stron przy wyznaczeniu? 2022/04/26 15:01 #18391

  • Mat_Mar
  • Mat_Mar Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 40
  • Otrzymane podziękowania: 18
Przy zawiadomieniach stron stosuje się zwrotki "białe" KPA, poczta tez takie posiada, ale niektóre ośrodki nadal respektują "żółte" zwrotki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pytanie o druk potwierdzenia odbioru przy zawiadomieniu stron przy wyznaczeniu? 2022/04/26 15:25 #18392

  • marekszczepan
  • marekszczepan Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 483
  • Otrzymane podziękowania: 200

Przy zawiadomieniach stron stosuje się zwrotki "białe" KPA, poczta tez takie posiada, ale niektóre ośrodki nadal respektują "żółte" zwrotki.
Geodeta nie jest organem, a podziały/wznowienia to nie sa jego postępowania -  nie może wysyłać białych ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pytanie o druk potwierdzenia odbioru przy zawiadomieniu stron przy wyznaczeniu? 2022/04/26 22:54 #18405

  • GeoKropka
  • GeoKropka Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Jakie ma znaczenie wzor, kolor, kratka, linia, kropka czy przecinek. Ma być data i podpis zawiadamianej osoby aby skutkowało to zgodnym z przepisami zawiadomieniem osoby na 7 dni przed czynnościami. Żaden akt prawny nie określa wzoru zawiadomienia.
... koniec kropka - GeoKropka;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Czas generowania strony: 0.049 s.