admin@uprawnienia-geodezyjne.pl

michal baner 2021


Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Kto wydaje decyzję administracyjną w sprawach ustalenia lokalizacji inwestycji.. 2022/12/12 19:41 #19387

  • Joytas
  • Joytas Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 56
  • Otrzymane podziękowania: 58
Kto wydaje decyzję administracyjną w sprawach ustalenia lokalizacji inwestycji celu publicznego? Co ta decyzja zawiera? Jak przedstawia się we wniosku inwestora o ustalenie lokalizacji inwestycji celu publicznego obszar terenu, na którym ta inwestycja ma być zrealizowana.   

O planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym 
Art. 51.1 W sprawach ustalenia lokalizacji inwestycji celu publicznego decyzje wydają w odniesieniu do: 
1 inwestycji celu publicznego o znaczeniu krajowym i wojewódzkim - wójt, burmistrz albo prezydent miasta w uzgodnieniu z marszałkiem województwa 
2 inwestycji celu publicznego o znaczeniu powiatowym i gminnym - wójt, burmistrz albo prezydent miasta 
3 inwestycji celu publicznego na terenach zamkniętych - wojewoda  

Co ta decyzja zawiera?
2h. W decyzji w sprawie ustalenia lokalizacji inwestycji celu publicznego zamieszcza się pouczenie o prawie do wniesienia żądania 



Mam problem z tym pytaniem. Nie mogę przebrnąć dalszej części poza tym co znalazłem. Macie jakieś rozwiązanie jak powinno być prawidłowo?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Joytas.

Kto wydaje decyzję administracyjną w sprawach ustalenia lokalizacji inwestycji.. 2022/12/12 21:07 #19388

  • Tarmirr
  • Tarmirr Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 21
  • Otrzymane podziękowania: 16
- Jak przedstawia się we wniosku inwestora o ustalenie lokalizacji inwestycji celu publicznego obszar terenu, na którym ta inwestycja ma być zrealizowana. Inwestor we wniosku o ustalenie lokalizacji inwestycji celu publicznego obszar terenu przedstawia na mapie zasadniczej lub w przypadku jej braku, na mapie ewidencyjnej, które pochodzą z państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego. Ponadto oprócz obszaru terenu inwestor we wniosku przedstawia obszar oddziaływania na powyższych mapach w spali 1:500 lub 1:1000, a w stosunku do inwestycji liniowych również w skali 1:2000 w postaci: elektronicznej lub papierowej. (Ustawa o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym - Art.52 ust. 2 pkt.1)
Ja znalazłem coś takiego.
Za tę wiadomość podziękował(a): latajacekolano

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Czas generowania strony: 0.041 s.