107
egzaminów w bazie
Zakres 4
174
wszystkich pytań opisowych
Zakres 4
103
opracowanych pytań opisowych
Zakres 4

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.90 Liczba opinii: 5

Wylosowane zostały dla Ciebie trzy pytania opisowe z zakresu 4. Pytania losowane są z bazy danych w której znajduje się obecnie 174 pytań. Nie wszystkie pytania są opracowane. Brakuje odpowiedzi na 71 pytań.

Powodzenia

Odśwież stronę aby wygenerować nowy zestaw pytań.

1. Jakie materiały geodezyjne należy wykorzystać z posiadanej przez zakład przemysłowy dokumentacji geodezyjnej oraz jakie należy wykonać dodatkowe prace geodezyjne dla opracowania projektu budowlanego dotyczącego remontu obiektu przemysłowego?

Jakie materiały geodezyjne należy wykorzystać z posiadanej przez zakład przemysłowy dokumentacji geodezyjnej oraz jakie należy wykonać dodatkowe prace geodezyjne dla opracowania projektu budowlanego dotyczącego remontu obiektu przemysłowego?

 

Zarys odpowiedzi GUGiK

Materiały które należałoby wykorzystać do tego celu, a które zakład przemysłowy powinien posiadać to: mapa zasadnicza, mapy pochodne, mapy tematyczne, dokumentacja geodezyjna pomiarów inwentaryzacyjnych, pomiarów przemieszczeń i odkształceń.

Przy opracowywaniu projektu budowlanego dotyczącego remontu obiektu przemysłowego w zależności od potrzeb wykonawca prac geodezyjnych, na wniosek projektanta, sporządza inwentaryzację architektoniczno budowlaną remontowanego obiektu.

Czytaj więcej: Jakie materiały geodezyjne należy wykorzystać z posiadanej przez zakład przemysłowy dokumentacji geodezyjnej oraz jakie należy wykonać dodatkowe ...

2. Wymień z jakich elementów składa się typowa dokumentacja geodezyjno-kartograficzna dla zamawiającego obejmująca prace związane z wytyczeniem obiektów wchodzących w skład zakładu produkcyjnego po zakończeniu budowy i jak należy ją skompletować.

Odpowiedź na to pytanie nie została jeszcze opracowana. Znasz odpowiedź? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3. Na czym polega monitoring geodezyjny w czasie budowy obiektów wysokich i jakie przepisy prawne upoważniają inwestora do jego zastosowania?

Odpowiedź na to pytanie nie została jeszcze opracowana. Znasz odpowiedź? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Log in to comment
Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się