admin@uprawnienia-geodezyjne.pl

michal baner 2021


Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

wpis do dziennika a podwykonawca 2017/08/09 20:43 #5282

  • AniAni
  • AniAni Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 136
  • Otrzymane podziękowania: 24
Czy ktoś miał taki przypadek:
Przetarg na modernizację wygrała firma A i ta firma robiła zgłoszenie pracy geodezyjnej w którym wpisany był geodeta uprawniony X, jednak firma A miała 'podwykonawcę' firmę B, której właścicielem jest geodeta X i ja pracowałam w firmie B podczas modernizacji.

Teraz jeśli chodzi o wpis w dzienniku praktyk, to czy mogę wpisać że wykonywałam pracę w firmie B i podbije to geodeta X ? Tyle że w operacie nigdzie nie ma wzmianki o firmie B.

Dodam że nie było to konsorcjum firm A i B

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

wpis do dziennika a podwykonawca 2017/08/10 08:59 #5284

  • Tusia884
  • Tusia884 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 114
  • Otrzymane podziękowania: 33
Jeżeli była to "nieformalna" współpraca firm to powinnaś mieć jakieś oświadczenie/informację z firmy A o tym, że w okresie od...do... wykonywałaś czynności związane z modernizacją takie jak....... oraz że była to nieodpłatna praktyka w celu poszerzenia Twojego doświadczenia zawodowego. Ja miałam taki przypadek. Właściciel z firmy A (jednocześnie geodeta upr) podpisał mi takie oświadczenie. Dodatkowo ja opisałam to w swoim oświadczeniu. Dodałam, że firmy A i B od wielu lat działają obok siebie na rynku i czasami dochodzi do takiej współpracy. Przeszło bez echa.
Jeżeli Twoje relacje z właścicielem firmy A pozwalają na uzyskanie takiego oświadczenia to poszłabym tą drogą.
Nie wpisywałabym do dziennika praktyk, że wykonywałam to pod znakiem firmy B, bo to nie był wykonawca modernizacji. Nie wpisywałabym do dziennika praktyk, że wykonywałam modernizację pod znakiem firmy A bez jakiegoś oświadczenia. Odrzucą Ci wniosek ze względów formalnych.
Za tę wiadomość podziękował(a): AniAni

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Czas generowania strony: 0.043 s.