admin@uprawnienia-geodezyjne.pl

michal baner 2021


Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Część wstępna postępowania kwalifikacyjnego 2019/07/01 23:25 #10362

  • ilne
  • ilne Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 8
Witam,
być może gdzieś w gąszczu postów ukrywa się odpowiedź na nurtujące mnie pytania, ale nie mogę jej znaleźć... Zatem do rzeczy:
Co dzieje się w sytuacji gdy komisja nie uzna praktyki zawodowej np. uzna że zakres prac jest niewystarczający lub jest za mało prac w dzienniku praktyki zawodowej? Rozumiem, że nie dopuszcza do części sprawdzającej, a co z dzieje się z dziennikiem praktyki zawodowej? Całość dokumentów jest zwracana, ale czy jest uzupełniana ostatnia strona dziennika dotycząca potwierdzenia spełnienia warunków odbycia praktyki zawodowej? Interesuje mnie tylko kwestia związana z wypełnieniem bądź też nie dziennika praktyki zawodowej przez zespół kwalifikacyjny. Nigdzie nie ma o tym informacji, ale jeśli np. nie mam kompletu robót, a wyślę wniosek wraz z niezbędnymi dokumentami m.in. dziennikiem i mój wniosek zostanie odrzucony to w następnym podejściu wystarczy że uzupełnię dziennik o dodatkowe roboty czy zaczynam wszystko od zera?
Z góry dzięki za odp. :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Część wstępna postępowania kwalifikacyjnego 2019/07/01 23:39 #10363

  • Aleksandra
  • Aleksandra Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 123
  • Otrzymane podziękowania: 29
W rozporządzeniu o uprawnieniach jest informacja na nurtujące Cię pytania polecam poczytać :)
Nie miałam takiej sytuacji ale zgodnie z ww. rozp. jeśli nie spełnisz warunku zakresu prac nie zdajesz części wstępnej i wszystkie dokumenty zostają odesłane.
Do kolejnego podejścia uzupełniasz dziennik o braki ( nie na nowo)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Część wstępna postępowania kwalifikacyjnego 2019/07/02 09:36 #10368

  • geokamil
  • geokamil Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 68
  • Otrzymane podziękowania: 18
Podzielam zdanie Pani Aleksandry

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Część wstępna postępowania kwalifikacyjnego 2019/07/02 11:56 #10370

  • geodeta_wawa
  • geodeta_wawa Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 63
  • Otrzymane podziękowania: 28
Wydaje mi się, że dostaniesz czas na uzupełnienie, jeśli zdążysz dopisać to, czego brakuje, to zostaniesz dopuszczona do egzaminu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Część wstępna postępowania kwalifikacyjnego 2019/07/02 21:51 #10381

  • ilne
  • ilne Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 8
Dziennik już mam cały uzupełniony, ale właśnie po lekturze ww.rozporządzenia naszły mnie wątpliwości, bo na ostatniej stronie jest mowa o stanowisku zespołu kwalifikacyjnego przeprowadzającego. Wynika z tego, że może być ono niekoniecznie pozytywne... A tym samym dziennik zostaje już ostatecznie uzupełniony...? Niemniej dzięki za odp. :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez ilne.
  • Strona:
  • 1
Czas generowania strony: 0.042 s.