admin@uprawnienia-geodezyjne.pl

michal baner 2021


Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Zagęszczenie punktami granicznymi na prostej przy podziale 2019/09/05 08:59 #10624

  • smoku119
  • smoku119 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 30
  • Otrzymane podziękowania: 1
witam, jak zapis z rozporządzenia o rozgraniczeniu "W przypadku granic naturalnych, nieregularnych, znaki graniczne osadza się w głównych punktach załamania granicy lub w ich pobliżu, z podaniem danych pozwalających na wyznaczenie wszystkich punktów granicznych." zastosować przy podziale.
Mam istniejącą prostą 1 punkt przy drodze, drugi środek rowu. Chciałbym przed rowem zastabilizować dodatkowy punkt, ma ktoś jakiś pomysł podstawy prawnej ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zagęszczenie punktami granicznymi na prostej przy podziale 2019/09/06 20:14 #10631

  • nalion
  • nalion Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 45
  • Otrzymane podziękowania: 17
Ostatnio byłem na mapce do celów projektowych, gdzie wcześniejszy geodeta z powodu niefortunnego położenia załamania granicy (wychodził na drodze asfaltowej) dokonał stabilizacji 3m od krawędzi drogi. Wszystko było protokolarnie zatwierdzone, zaznaczone wyraźnie na rysunkach, że granica jest 3 m na przedłużeniu od tego punktu itp. W asfalcie oczywiście niczego nie było. Nie wiem czy o to dokładnie chodziło, ale przedstawiam przypadek z życia wzięty :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Czas generowania strony: 0.151 s.