admin@uprawnienia-geodezyjne.pl

michal baner 2021


Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:

TEMAT:

Propozycje zmian. 2017/02/10 10:53 #4058

  • Misiek190
  • Misiek190 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 82
  • Otrzymane podziękowania: 10
jeszcze wracając do opcji szukaj to ma ona jeden feler - jest bardzo mocno związana z ciasteczkami i jak zrobi się literówkę w zapytaniu to wyświetla się komunikat że nie ma takich artykułów i ..... jeśli odpowiednio szybko nie cofnie się strony to potem, aby móc znowu wyszukiwać trzeba wyczyścić ciasteczka - nie pomaga ani cofnij ani odśwież, nie da się poprawić wpisu - ściana

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Propozycje zmian. 2017/02/10 11:08 #4059

  • zmooda
  • zmooda Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 1014
  • Otrzymane podziękowania: 201
U kogoś jeszcze taki problem występuje?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Propozycje zmian. 2017/02/10 17:07 #4067

  • zmooda
  • zmooda Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 1014
  • Otrzymane podziękowania: 201

Misiek190 napisał: na dobry początek można zaaplikować opcje szukaj w pozostałych działach


Proste filtrowanie w dziale Moje pytania opisowe dodane.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Propozycje zmian. 2017/02/10 17:12 #4068

  • Misiek190
  • Misiek190 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 82
  • Otrzymane podziękowania: 10

zmooda napisał:

Misiek190 napisał: na dobry początek można zaaplikować opcje szukaj w pozostałych działach


Proste filtrowanie w dziale Moje pytania opisowe dodane.


sprawdzone, działa,
ma tylko jedną pułapkę, że szuka tylko w zbiorze aktywnym czyli jeśli jakieś pytanie mamy zaznaczone jako "umiem" a przebywamy w "do powtórzenia" to już go nie znajdzie

ta wieszająca się szukajka jest w dziale archiwum, sprawdzałem na innych wyszukiwarkach też się zapycha

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Propozycje zmian. 2017/02/10 17:14 #4070

  • zmooda
  • zmooda Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 1014
  • Otrzymane podziękowania: 201
Powinno zaznaczać właściwe pytania we wszystkich zbiorach. Sprawdzałem, co prawda na jedynym przykładzie, i tak właśnie było.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Propozycje zmian. 2017/02/10 17:26 #4071

  • Misiek190
  • Misiek190 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 82
  • Otrzymane podziękowania: 10
zrób test, wpisz hasło ASG, wyskoczą dwa pytania, zaznacz jedno "po powtórki" i zniknie Ci z listy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Propozycje zmian. 2019/02/03 17:20 #9408

  • trebron91
  • trebron91 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 0
Proszę administratora o zniesienie limitów czasowych w testach interaktywnych, nieprzydatna funkcja, która powoduje u mnie i pewnie nie tylko u mnie błędy. Po 40 minutach wyskakuję komunikat, że czas się skończył, a kontynuować nie mogę. Wchodzę jeszcze raz w test i każe mi zacząć od początku. Zróbcie coś z tym, jest to irytujące. Sądzę, że dla użytkowników nie byłoby problemu zerknąć na godzinę, o której zaczynają test i zobaczyć czy się zmieścił w czasie 60 minut.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Propozycje zmian. 2019/02/03 20:44 #9410

  • zmooda
  • zmooda Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 1014
  • Otrzymane podziękowania: 201
Limit czasowy zniesiony w teście nr 1 z 2018 roku - tzn. nie został zniesiony całkowicie ale można go wyłączyć.
Po włączeniu testu nr 1 z 2018 roku na samym dole pojawi się opcja wyłączenia limitu czasowego.

Proszę zgłaszać ewentualne problemy w działaniu nowej funkcjonalności

.
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Propozycje zmian. 2019/02/04 07:11 #9413

  • trebron91
  • trebron91 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 0
Wczoraj włączyłem ten test dla sprawdzenia, czy ta opcja działa. Zaznaczyłem kilka pierwszych pytań i odszedłem od komputera. Po godzinie wyświetlił się komunikat "Czas się skończył"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Propozycje zmian. 2019/02/04 07:11 #9414

  • trebron91
  • trebron91 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 0
Bardzo fajna opcja, ale nie działa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Propozycje zmian. 2019/02/04 10:27 #9415

  • zmooda
  • zmooda Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 1014
  • Otrzymane podziękowania: 201
Tak, nie zawsze działa ta opcja - tzn jak nie wyświetla się licznik czasu to nie działa. Postaram się dzisiaj to naprawić.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez zmooda.

Propozycje zmian. 2023/08/13 22:44 #21210

  • Erzsébet
  • Erzsébet Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 43
  • Otrzymane podziękowania: 70
Witam, mam wrażenie, że moderacja legła w gruzach i strona zaczęła żyć własnym życiem. Zrobił się straszny nieporządek na forum i utrudnia to znalezienie właściwych informacji i tematów. Przykładowo w kategorii "regulamin" jest pozakładanych mnóstwo tematów z różnych zagadnień, które powinny się znaleźć zupełnie gdzie indziej. Tematów dotyczących samego dziennika praktyk jest kilka. Abstrahując od lenistwa i polotu użytkowników, którzy sami ten bałagan robią, to przecież ktoś tym powinien zarządzać? Moją propozycją zmiany jest przywrócenie porządku, moderacji, przeniesienie/zamknięcie/scalenie niewłaściwie założonych wątków i zadbanie o stronę, za którą wiele osób płaci.

Druga sprawa to aktualizacja pytań w płatnej sekcji. Prawo zmieniło się diametralnie w latach 2020-2021. W sekcji "losuj pytania ustne", "losuj pytania opisowe" czy "moje pytania opisowe" pojawiają się daty 2014-2017. Pytania opisowe z zakresu 2 ostatnie są z 2020, w zakresie 4  ostatnie z 2018. Zapytam więc bezczelnie, za co płacimy? Za nieaktualne pytania? W zasadzie powinniście zwrócić 2/3 zapłaconej kwoty, bo tylko testy są uaktualnione.
Moja propozycja to zlikwidowanie płatności za opisówkę i udostępnienie jej wszystkim użytkownikom, bo to i tak bez sensu. Albo jeżeli chcecie za to pobierać opłatę, to uaktualnijcie pytania!
Za tę wiadomość podziękował(a): Bfly, slavo15, damkolka, zero7, Mona25, piter_, katkaa28, geo123, Trzeci_termin and 3 other people also said thanks.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.056 s.