admin@uprawnienia-geodezyjne.pl

michal baner 2021


Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Praktyka zawodowa, wypełnienie dziennika praktyk 2023/08/02 13:48 #21176

  • marcia6910
  • marcia6910 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Hej, 
Mam pytanie odnośnie uzupełnienia dziennika praktyk. 
Mam skończone studia inżynierskie w 2021r. Założyłam dziennik praktyk lutego 2022r., a prace geodezyjne dla zakresu 1 zaczęłam wykonywać w sierpniu 2022r.
​​​​​​Przeczytałam, że wykonane pracę nie muszą być wpisywane chronologiczne. I teraz nasuwa mi się pytanie.  Po inżynierze muszę mieć 2 lata praktyki zawodowej. Czy one liczą się od momentu dostania dzienniczka praktyk czyli od lutego 2022r, czy od momentu wykonania pierwszej pracy geodezyjnej dla ww. zakresu. Chciałabym jak najszybciej podejść do egzaminu i nie wiem czy moja praktyka liczy się od założenia dziennika praktyk, czyli od lutego 2022r do lutego 2024r  i nie ma znaczenia od kiedy zaczęłam wykonywać pracę geodezyjne np pół roku później czy jednak jest zależna od tego. Kiedyś z tego co czytałam nie mogło być odstępu między pracami 3 miesiące. Jak jest teraz. Będę bardzo wdzięczna za informację 
 

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Praktyka zawodowa, wypełnienie dziennika praktyk 2023/08/08 23:06 #21194

  • piter_
  • piter_ Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 3
Praktyka liczy się od dnia wydania dziennika. Odstęp między pracami wg aktualnych przepisów nie ma żadnego znaczenia. 

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Praktyka zawodowa, wypełnienie dziennika praktyk 2023/08/09 06:19 #21195

  • marekszczepan
  • marekszczepan Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 483
  • Otrzymane podziękowania: 200

Praktyka liczy się od dnia wydania dziennika. Odstęp między pracami wg aktualnych przepisów nie ma żadnego znaczenia. 
zniesli to, teraz nie ma juz tego paragrafu, w 2014 bylo :

§ 6. Praktykę zawodową uznaje się za rozpoczętą w dniu przystąpienia przez osobę zainteresowaną do wykonywania prac geodezyjnych lub kartograficznych pod kierunkiem osoby posiadającej uprawnienia zawodowe. Rozpoczęcie praktyki zawodowej nie może nastąpić wcześniej niż w dniu wydania dziennika praktyki zawodowej

od 2019 bylo

5. Praktykę zawodową uznaje się za rozpoczętą w dniu przystąpienia przez osobę zainteresowaną do wykonywania prac geodezyjnych lub prac kartograficznych pod kierunkiem osoby posiadającej uprawnienia zawodowe.

Za tę wiadomość podziękował(a): piter_

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Czas generowania strony: 0.149 s.