admin@uprawnienia-geodezyjne.pl

michal baner 2021


Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Praktyka zawodowa a dziennik praktyk 2022/03/31 22:12 #18251

  • Sanders
  • Sanders Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 1
Witam, moje pytanie dotyczy zależności prowadzenia dziennika praktyk a praktyki zawodowej. Posiadam tytuł inżyniera, a praktykę zawodową prowadzę od ukończenia technikum geodezyjnego. Zgodnie z Art. 44b ust. 2 pkt. 2 praktykę zawodową mogłem rozpocząć po ukończeniu 6 semestru studiów wyższych, jednakże dziennik praktyk pobrałem dopiero w listopadzie ubiegłego roku. Czy w takim przypadku, okres 2 lat od rozpoczęcia praktyki zawodowej, liczy mi się od czasu wydania dziennika praktyk, czy ukończenia 6 semestru studiów? Czy w §6 rozporządzenia w sprawie uprawnień zawodowych, chodzi o to, że wpisu nie mogę dokonać z datą wcześniejszą niż wydanie dziennika, czy chodzi o ogólne rozpoczęcie praktyki zawodowej?. Z góry dziękuję za pomoc. :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Praktyka zawodowa a dziennik praktyk 2022/04/01 05:12 #18254

  • marekszczepan
  • marekszczepan Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 483
  • Otrzymane podziękowania: 200

Witam, moje pytanie dotyczy zależności prowadzenia dziennika praktyk a praktyki zawodowej. Posiadam tytuł inżyniera, a praktykę zawodową prowadzę od ukończenia technikum geodezyjnego. Zgodnie z Art. 44b ust. 2 pkt. 2 praktykę zawodową mogłem rozpocząć po ukończeniu 6 semestru studiów wyższych, jednakże dziennik praktyk pobrałem dopiero w listopadzie ubiegłego roku. Czy w takim przypadku, okres 2 lat od rozpoczęcia praktyki zawodowej, liczy mi się od czasu wydania dziennika praktyk, czy ukończenia 6 semestru studiów? Czy w §6 rozporządzenia w sprawie uprawnień zawodowych, chodzi o to, że wpisu nie mogę dokonać z datą wcześniejszą niż wydanie dziennika, czy chodzi o ogólne rozpoczęcie praktyki zawodowej?. Z góry dziękuję za pomoc. 
od 6semestru

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Czas generowania strony: 0.120 s.