Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Egzamin ustny 2022/02/06 19:19 #17441

  • ecki92
  • ecki92 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 42
  • Otrzymane podziękowania: 12
Może, zmienić. Wykonujesz mape, która ma odzwierciedlać stan faktyczny w terenie. Na szkoleniu u P. Pietrzak jeszcze nas uczulała, żeby "zajmować sie zawszę tylko działką na którą mamy zlecenie" :)
Za tę wiadomość podziękował(a): navi01

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Egzamin ustny 2022/02/06 21:02 #17444

  • navi01
  • navi01 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 78
  • Otrzymane podziękowania: 2
a w ten sposób że Lzr-RIIIb na RIIIb? jak w terenie nie ma zakrzewienia? bo tak myśląc, to o jakie zmiany użytków chodzi, jakieś przykłady, np utworzenie B z Bp - to przy inwentaryzacji, a inne przykłady? może po prostu utworzenie użytku Bp gdy jest rozpoczęta budowa.. tylko że Bp powinien już być na mapie, chyba że to rolnik, no właśnie rolnik nie musi wyłączać z produkcji rolnej i robiąc taką mapę mogę utworzyć Bp?
Za tę wiadomość podziękował(a): ecki92

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Egzamin ustny 2022/02/06 21:50 #17445

  • ecki92
  • ecki92 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 42
  • Otrzymane podziękowania: 12

a w ten sposób że Lzr-RIIIb na RIIIb? jak w terenie nie ma zakrzewienia? bo tak myśląc, to o jakie zmiany użytków chodzi, jakieś przykłady, np utworzenie B z Bp - to przy inwentaryzacji, a inne przykłady? może po prostu utworzenie użytku Bp gdy jest rozpoczęta budowa.. tylko że Bp powinien już być na mapie, chyba że to rolnik, no właśnie rolnik nie musi wyłączać z produkcji rolnej i robiąc taką mapę mogę utworzyć Bp?
 
dzieki navi za szybką weryfikacje, rzeczywiście źle napisałem wcześniej.
Poszperałem w prezentacjach z ostatnich szkoleń.. jednoznaczej odpowiedzi nie znalazłem ale znalazłem, że starosta w takich przypadkach ma wzywać właścicieli do aktualizacji informacji na podstawie art. 22.3.1 PGIK. Wiec defacto nie trzeba zmieniać. Ale czy przyjmą Ci operat z MDCP w starostwie jak pokażesz budynek na RIV ? U mnie to nie przejdzie. Prawo... a PRAWO :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.112 s.
Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się