admin@uprawnienia-geodezyjne.pl

michal baner 2021


Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

tyczenie obiektów budowlanych - minimum 10 obiektów budowlanych... 2021/10/31 15:46 #16335

  • navi01
  • navi01 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 79
  • Otrzymane podziękowania: 2
4)
inwentaryzacja obiektów budowlanych - minimum 10 prac geodezyjnych obejmujących inwentaryzację budynków lub budowli, w tym 5 dotyczących sieci uzbrojenia podziemnego.
dzienniczek na zakres 1. Czy te 5 prac dotyczących inw. sieci, mogą być to prace związane z inwentaryzacją prostego przyłącza na działce, czy powinno być to raczej inw. sieci..? jak myślicie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez navi01.

tyczenie obiektów budowlanych - minimum 10 obiektów budowlanych... 2021/10/31 17:32 #16339

  • Anna333
  • Anna333 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 19
  • Otrzymane podziękowania: 17
wpisywałam: inwentaryzacja obiektów budowlanych (rodzaj), siec uzbrojenia podziemnego (nazwa obiektu) + połozenie i długość (wielkośc obiektu) - generalnie trzymałam sie rodzaju i ilości i nazw tak jak mówi załącznik 2 rozp. uprawnienia

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

tyczenie obiektów budowlanych - minimum 10 obiektów budowlanych... 2021/10/31 19:01 #16341

  • Jezi
  • Jezi Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 16
  • Otrzymane podziękowania: 1
Mam taką sytuację, budowa drogi ekspresowej, duża inwestycja mase inwentaryzacji przezbrojeń budowli itd. ale jedno zgłoszenie w ośrodku. Czy komisja nie będzie miała z tym problemu, że mam np. 10 obiektów do inwentaryzacji powykonawczej ale na jednym lub dwóch zgłoszeniach ? Ma ktoś jakieś doświadczenia z taka sytuacją ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

tyczenie obiektów budowlanych - minimum 10 obiektów budowlanych... 2021/11/01 05:38 #16343

  • marekszczepan
  • marekszczepan Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 483
  • Otrzymane podziękowania: 200

Mam taką sytuację, budowa drogi ekspresowej, duża inwestycja mase inwentaryzacji przezbrojeń budowli itd. ale jedno zgłoszenie w ośrodku. Czy komisja nie będzie miała z tym problemu, że mam np. 10 obiektów do inwentaryzacji powykonawczej ale na jednym lub dwóch zgłoszeniach ? Ma ktoś jakieś doświadczenia z taka sytuacją ?
u mnie przeszło

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

tyczenie obiektów budowlanych - minimum 10 obiektów budowlanych... 2022/01/13 12:46 #17106

  • pietras
  • pietras Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ja mam pytanie. Mam sporo prac z tyczenia obiektów budowlanych, które wykonywałem jak pracowałem w dwóch firmach geodezyjnych w których pracowałem w trakcie studiów (zacząłem prace w trakcie 2 roku studiów pierwszego stopnia). Teraz nie wiem czy mogę wpisać do dziennika te prace skoro to było dużo przed pobraniem dziennika i uzyskaniem tytułu inżyniera. Z góry dzięki za pomoc

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

tyczenie obiektów budowlanych - minimum 10 obiektów budowlanych... 2022/01/13 18:15 #17109

  • marekszczepan
  • marekszczepan Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 483
  • Otrzymane podziękowania: 200

Ja mam pytanie. Mam sporo prac z tyczenia obiektów budowlanych, które wykonywałem jak pracowałem w dwóch firmach geodezyjnych w których pracowałem w trakcie studiów (zacząłem prace w trakcie 2 roku studiów pierwszego stopnia). Teraz nie wiem czy mogę wpisać do dziennika te prace skoro to było dużo przed pobraniem dziennika i uzyskaniem tytułu inżyniera. Z góry dzięki za pomoc
Jeżeli nie miałeś technikum to nie możesz przed 6stym semestrem
PGiK
Art. 44b
2. Osoba ubiegająca się o nadanie uprawnień zawodowych, zwana dalej „osobą zainteresowaną”, może rozpocząć praktykę zawodową: 1) jeżeli spełnia wymagania, o których mowa w art. 44 ust. 1 pkt 3, art. 44a ust. 1 pkt 3 lit. a lub w art. 44a ust. 2 pkt 3, albo
2) po zaliczeniu szóstego semestru studiów wyższych, o których mowa w art. 44 ust. 1 pkt 3 albo w art. 44a ust. 1 pkt 3 lit. a, na podstawie umowy o pracę, umowy cywilnoprawnej lub umowy o praktykę absolwencką u przedsiębiorców lub w jednostkach organizacyjnych, o których mowa w art. 11, lub na podstawie umowy dotyczącej praktyki zawartej między uczelnią a takimi podmiotami.
Za tę wiadomość podziękował(a): pietras

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Czas generowania strony: 0.054 s.