admin@uprawnienia-geodezyjne.pl

michal baner 2021


Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Dziennik prac 2021/04/15 11:53 #14480

  • drelson
  • drelson Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 20
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam, jak to wygląda kiedy otwieram własną firmę w trakcie prowadzenia dziennika zakres 1 i robię roboty, mam kierownika robót tego samego u kórego pracowałem na etacie i on wtedy podpisywał mi roboty do dziennika. Czy te moje nowe roboty na moją firmę mogę wpisać w dziennik czy jakoś inaczej to się robi ? Z góry dziękuje za wskazówki 

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik prac 2021/04/15 14:48 #14482

  • kajtekk94
  • kajtekk94 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 107
  • Otrzymane podziękowania: 52
Normalnie wpisujesz. Wbijasz swoją pieczątkę firmową i podpis kierownika a do wniosku o uprawnienia dołączasz wydruk z CEiDG
Za tę wiadomość podziękował(a): drelson

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik prac 2021/04/17 15:48 #14492

  • drelson
  • drelson Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 20
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dziękuję, a proszę jeszcze o pomoc w takim zagadnieniu:
1. Mam już odpowiednią ilość prac wpisaną w dziennik, 2 letnia praktyka kończy mi się w lipcu 2021 - czyli generalnie to że teraz zmieniam formę zatrudnienia nie komplikuje już z prowadzeniem dziennika ?
2. Zakres 1 pierwsza pozycja - zakładanie i pomiar osnów pomiarowych - o co tu chodzi ? tzn. czy jest to tak banalne że chodzi o założenie osnowy pomiarowej np. do inwentaryzacji budynku i to już się liczy ? Czy może to być osnowa założona i wpisana równolegle właśnie z inwentaryzacją budynku tej samej roboty ? A może ktoś ma jakiś przykład ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Czas generowania strony: 0.048 s.