admin@uprawnienia-geodezyjne.pl

michal baner 2021


Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Wykaz aktów prawnych 2019 2019/04/02 18:53 #9827

  • VIIIX
  • VIIIX Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 50
  • Otrzymane podziękowania: 6
Jak rozumiecie to, że w wykazie ustawa o ochronie danych osobowych jest wpisana dwukrotnie przy czym ze strony sejmu wynika, ze ustawa z dn. 10 maja 2018 uchyla ustawę z 1997 r.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wykaz aktów prawnych 2019 2019/04/10 18:52 #9907

  • PITeerS
  • PITeerS Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 51
  • Otrzymane podziękowania: 20
Zdałem zakresy 1,2. Uważam, że to wielka rzecz. Niech się schowają egzaminy na aplikacje prawne, uprawnienia budowlane, egzaminy a studiach itd :) :)
Jeśli komuś się wydaje, po zdaniu, że to jednak proste, niech sobie przypomni co myślał na początku i ile się uczył. Ewentualnie zawsze można mieć sporo szczęścia też. :>
Anegdota mówi, że zaproszono Krzysztofa Kolumba na kolację na dwór królewski, aby świętować odkrycie nowego lądu. I ktoś zarzucił mu, że to przecież nic wielkiego: wystarczy wsiąść na łódź i płynąć przed siebie i jest. Na to Kolumb się zamyślił, wziął do ręki ugotowane jajko na twardo i poprosił tę osobę, aby postawiła to jajko na stojąco (pionowo tak, by stało). Ta osoba nie wiedziała jak to uczynić, wówczas Kolumb wziął łyżeczkę, ubił lekko podstawę jajka, postawił je pionowo i powiedział: ,,nie sztuką jest oceniać czyny po ich dokonaniu, gdyż wtedy zawsze wydają się proste.''
Jako załącznik przesyłam pdfy z materiałami typowo na zakres 2, z numerami stron, które trzeba wydrukować. Ale trzeba mieć na egz koniecznie wiele innych ogólnych aktów (np. Ustawa PGiK, Standardy itp) - tu są wszystkie, które w wykazie 'należą do zakresu 2 i zarazem nie należą do wszystkich zakresów'. Dodam, że polecam zrobienie - o ile to zgodne z zasadami i sumieniem - spisów treści do KC, KPA. =]
Jako drugi załącznik , dorzucam melodię ,,ku pokrzepieniu Serc'' , która mówi o Kimś cudownym, z Nią idę przez życie.
Zapraszam na Wielką Sobotę do Dominikanów do Krakowa, śpiewam w chórze, jest moc! Liturgia zaczyna się o 21, kończy się po 1 a my śpiewamy jeszcze do 3 i dłuzej, haaaa :)
[nagranie z linka pochodzi z innego kościoła, i zupełnie innego wydarzenia]
Powodzenia Adminom i wszystkim w dalszym życiu!
megawrzuta.pl/download/23cc006151d39d25536cb01ba33c852e.html
Za tę wiadomość podziękował(a): zmooda, bartex23, geoli, Pawel9

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez PITeerS.

Wykaz aktów prawnych 2019 2019/04/30 14:41 #9991

  • spamola
  • spamola Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam, do osób którzy zaczęli naukę lub którzy zdali już uprawnienia.
Czy polecacie zakupić "Vademecum prawne geodety 2019" + "Uprawnienia zawodowe w geodezji i kartografii" do nauki na uprawnienia z zakresu 1 i 2?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wykaz aktów prawnych 2019 2019/05/01 10:38 #9992

  • nalion
  • nalion Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 45
  • Otrzymane podziękowania: 17
Ja się uczę z Vademecum 2019 + mam wydrukowane 9 ustaw i 11 rozporządzeń których tam nie ma, lub są tylko częściowo (segregator). Mówię o zakresie 1, nie wiem ile braków w vademecum jest na zakres 2. Do tego wklejam w Vademecum i do segregatora karteczki kolorowe na których hasłowo mam zapisane do czego się odnosi karteczka.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wykaz aktów prawnych 2019 2019/05/01 20:42 #9994

  • spamola
  • spamola Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
A czy później na egzaminie można korzystać z vademecum?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wykaz aktów prawnych 2019 2019/05/02 07:57 #9995

  • KrzysztofZ
  • KrzysztofZ Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 4
Ja tam korzystam z vademecum, zajmuje mniej miejsca niż wydrukowane ustawy i mi się łatwiej wyszukuje. Z vademecum można korzystać na teście i na pytaniach otwartych.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Czas generowania strony: 0.114 s.