admin@uprawnienia-geodezyjne.pl

michal baner 2021

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Proszę wymienić, jakie dokumenty z zakresu planowania i zagospodarowania przestrzennego powstają w gminach i kto je tworzy, a także ... 2017/03/21 09:18 #8519

  • *geometra*
  • *geometra* Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 617
  • Otrzymane podziękowania: 376
3. Decyzja o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego....

Proszę wymienić, jakie dokumenty z zakresu planowania i zagospodarowania przestrzennego powstają w gminach i kto je tworzy, a także krótko scharakteryzować te dokumenty.

 

1. Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy. Zawiera zasady polityki przestrzennej gminy oraz stanowi wiążącą podstawę dla opracowania planów miejscowych. Studium nie jest aktem prawa miejscowego. Studium uchwala rada gminy

2. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Zadaniem planu miejscowego jest szczegółowe ustalenie przeznaczenia terenów na różne cele i zasad zagospodarowania tych terenów. Plan jest aktem prawa miejscowego i jest uchwalany przez radę gminy.

Czytaj więcej...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Proszę wymienić, jakie dokumenty z zakresu planowania i zagospodarowania przestrzennego powstają w gminach i kto je tworzy, a także ... 2018/11/25 10:06 #8520

  • rafalms
  • rafalms Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 3
Jest jeszcze art.37a.1 ustawy o planowaniu - dot. uchwały rady gminy w sprawie usytuowania obiektów małej architektury, reklam, ogrodzeń - to chyba istotne....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Proszę wymienić, jakie dokumenty z zakresu planowania i zagospodarowania przestrzennego powstają w gminach i kto je tworzy, a także ... 2020/10/01 21:09 #13558

  • wiktorp
  • wiktorp Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Rrt. 37 nie znajduje się wśród wykazu aktów prawnych.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Proszę wymienić, jakie dokumenty z zakresu planowania i zagospodarowania przestrzennego powstają w gminach i kto je tworzy, a także ... 2020/10/02 19:03 #13566

  • KompotFighter
  • KompotFighter Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 31
  • Otrzymane podziękowania: 14
miałem to pytanie na ustnym. Odpowiedziałem:
1. MPZP
2. Studium
3. DWZ
Krótko wyjaśniłem i tyle. Więcej odpowiedzi komisja ode mnie nie oczekiwała. Przyznali 1 punkt bez zastanowienia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Czas generowania strony: 0.039 s.