admin@uprawnienia-geodezyjne.pl

michal baner 2021


Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Proszę opisać, w kolejności chronologicznej, wykonywanie prac geodezyjnych związanych z obsługą geodezyjną budowy suwnicy pomostowej oraz wieży stalowej o przekroju kołowym. 2019/01/08 21:08 #8726

  • Kamil_D
  • Kamil_D Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 16
  • Otrzymane podziękowania: 3
Witam
Czy mógłby ktoś podpowiedzieć, gdzie najlepiej szukać odpowiedzi na to pytanie lub może podzieliłby się odpowiedzią na to pytanie.
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Proszę opisać, w kolejności chronologicznej, wykonywanie prac geodezyjnych związanych z obsługą geodezyjną budowy suwnicy pomostowej oraz wieży stalowej o przekroju kołowym. 2019/01/08 23:36 #8727

  • Pawel9
  • Pawel9 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 79
  • Otrzymane podziękowania: 23
Odpowiedzi na to pytanie nie ma w żadnym akcie prawnym, ani w instrukcji technicznej, ewentualnie może to być w instrukcji resortu przemysłu ciężkiego z 70 lat, bo tego nie czytałem, (nie można tego nigdzie znaleźć, jest jakaś wersja w internecie, ale nie cała - mało istotna, na egzaminie w grudniu jedna osoba miała pełną wersję papierową tej instrukcji kupioną na allegro mówiła, że wiele rzeczy się ta powiela z instrukcji G-3 czy G-3.1, G-3.2 i nie warto się w to zagłębiać). Ja ogólnie odpuściłem to pytanie ucząc się na zakres 4, jedynie ogólnie opisał bym te czynności z pamięci to co wiem o suwnicy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Proszę opisać, w kolejności chronologicznej, wykonywanie prac geodezyjnych związanych z obsługą geodezyjną budowy suwnicy pomostowej oraz wieży stalowej o przekroju kołowym. 2019/01/09 06:34 #8729

  • Kamil_D
  • Kamil_D Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 16
  • Otrzymane podziękowania: 3
Dzięki za informację

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Czas generowania strony: 0.045 s.