Jak jeszcze nie zdecydowaliście na co przeznaczycie Swój 1% podatku to proszę o pomoc dla Michała

PIT KRS: 0000186434

Cel szczegółowy: Michał Żmuda 322/Z

zmooda - administrator uprawnienia-geodezyjne.pl

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Jakie są różnice między analizą a oceną dokładności zgodnie ze standardami?

Jakie są różnice między analizą a oceną dokładności zgodnie ze standardami? 2019/04/02 18:17 #9824

• malgwin
  • malgwin Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Nowicjusz
  • Nowicjusz
  • Otrzymane podziękowania: 1
Takie pytanie miałam na ustnym z zakresu 1, na które nie odpowiedziałam poprawnie. Ciągle nie daje mi spokoju jaka powinna być odpowiedź... Może ktoś ma jakiś pomysł??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jakie są różnice między analizą a oceną dokładności zgodnie ze standardami? 2019/04/02 18:39 #9826

• t.orzech86
  • t.orzech86 Avatar
  • Wylogowany
  • Nowicjusz
  • Nowicjusz
  • Otrzymane podziękowania: 0
Fajnie pytanie na pewno się ucieszyłeś jak je usłyszałeś. Nie wiem strzelam, że analizę przeprowadza się gdy stosuje się nowe metody, techniki nie opisane w rozporządzeniu, ocenę przy wymienionych?

Jakie są różnice między analizą a oceną dokładności zgodnie ze standardami? 2019/04/03 12:39 #9832

• geodeta12
  • geodeta12 Avatar
  • Wylogowany
  • Nowicjusz
  • Nowicjusz
Może chodziło o to, że analizę przeprowadzamy na materiałach otrzymanych do wykonywania roboty i oceniamy ich przydatność jak również ocenie podlegają z jaką dokładnością te dane posiadamy i czy nadają się do wykorzystania.

Jakie są różnice między analizą a oceną dokładności zgodnie ze standardami? 2019/04/03 17:38 #9837

• geokr
  • geokr Avatar
  • Wylogowany
  • Nowicjusz
  • Nowicjusz
Jak brzmiała niepoprawna odpowiedź ?

Jakie są różnice między analizą a oceną dokładności zgodnie ze standardami? 2019/04/04 08:56 #9843

• malgwin
  • malgwin Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Nowicjusz
  • Nowicjusz
  • Otrzymane podziękowania: 1
Nie wiem jaka powinna być prawidłowa odpowiedź, bo ze stresu w ogóle nie pomyślałam, żeby się dopytać, a komisja w żaden sposób nie próbowała mnie naprowadzić:/ Zaczęłam coś o ocenie dokładności pomiaru, ale o analizie to jakieś głupoty gadałam, generalnie byłam zmieszana tym pytaniem... Teraz faktycznie powiedziałabym coś o analizie materiałów i ocenie ich przydatności do pomiaru i że ocena jest uzależniona od indywidualnego podejścia... ale jeszcze nie wiem jakbym to ujęła...

• Strona:
  • 1
Czas generowania strony: 0.101 s.
Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się