Jak jeszcze nie zdecydowaliście na co przeznaczycie Swój 1% podatku to proszę o pomoc dla Michała

PIT KRS: 0000186434

Cel szczegółowy: Michał Żmuda 322/Z

zmooda - administrator uprawnienia-geodezyjne.pl

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:
Część testowa egzaminu pisemnego, która składa się z 60 pytań testowych sprawdzających znajomość przepisów prawnych oraz standardów technicznych dotyczących geodezji i kartografii, których znajomość jest wymagana bez względu na zakres uprawnień zawodowych.
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Przygotowanie do testów bez aktów prawnych - raporty pdf

Przygotowanie do testów bez aktów prawnych - raporty pdf 2020/01/14 22:31 #11394

• piotr16victoria
  • piotr16victoria Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Nowicjusz
  • Nowicjusz
  • Otrzymane podziękowania: 6
Witam. Zdanie egzaminu na nowych zasadach nie będzie łatwą sztuką. Sam zaczynam naukę i czekam na wyznaczenie terminu. Myślę, że dobrym sposobem przygotowania mogłaby być nauka z wykonanych już testów z poprzednich lat. Wiem, że jest sporo nowych pytań, ale też sporo się powtarza lub są podobne. Nie sposób wykuć każdą ustawę, szczególnie ,że większość nie przyda nam się w życiu zawodowym. Mam propozycję, abyśmy wrzucali raporty pdf z wykonanych już testów ( żeby nie było bałaganu proponuję nazywać raporty np.test wielokrotnego wyboru nr 6 z 2017r.). Moim zdaniem czytanie testów wraz z odpowiedziami będzie łatwiejszą formą zapamiętania najczęściej pojawiających się tematów na egzaminie. Swoje wykonane testy wrzucę jutro wieczorem, nie jest ich dużo ok 15 sztuk. Co sądzicie o moim pomyśle ?
Pozdrawiam, Piotr
The following user(s) said Thank You: lidialidialidia

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Przygotowanie do testów bez aktów prawnych - raporty pdf 2020/01/15 21:40 #11410

• piotr16victoria
  • Wylogowany
  • Nowicjusz
  • Nowicjusz
Zgodnie z obietnicą przesyłam moje rozwiązane testy. Od poniedziałku będą robił codziennie to będę wrzucał i zachęcam do tego samego. Sporo odsłon,a nikt nie napisał, czy to dobry pomysł?
The following user(s) said Thank You: Sebastian1988, marek2509, Anwilowiec86

Przygotowanie do testów bez aktów prawnych - raporty pdf 2020/01/15 21:41 #11411

• piotr16victoria
  • Wylogowany
  • Nowicjusz
  • Nowicjusz
I lecą kolejne.
Załączniki:
The following user(s) said Thank You: Sebastian1988, Anwilowiec86

Ostatnia edycja: przez piotr16victoria.
  • Strona:
  • 1
Czas generowania strony: 0.198 s.
Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się