Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:
Część testowa egzaminu pisemnego, która składa się z 60 pytań testowych sprawdzających znajomość przepisów prawnych oraz standardów technicznych dotyczących geodezji i kartografii, których znajomość jest wymagana bez względu na zakres uprawnień zawodowych.
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Test nr 14 - 4 lipca 2018 r.

Test nr 14 - 4 lipca 2018 r. 2019/01/29 21:02 #9327

  • oskarr17
  • oskarr17 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Posty: 16
  • Otrzymane podziękowania: 1
Gdzie jest odpowiedź na pytanie 28, 36 oraz 42???

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez oskarr17.

Test nr 14 - 4 lipca 2018 r. 2019/01/29 21:10 #9330

  • zmooda
  • zmooda Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 974
  • Otrzymane podziękowania: 183
28 Rozporządzenie Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 2 listopada 2015 r. w sprawie bazy danych obiektów topograficznych oraz mapy zasadniczej Załącznik nr 3 Rozdział 1 § 5

36 Rozporządzenie Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 2 listopada 2015 r. w sprawie bazy danych obiektów topograficznych oraz mapy zasadniczej Załącznik nr 7 Rozdział 1 § 1 i 2

42 Ustawa z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego Art. 162

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Test nr 14 - 4 lipca 2018 r. 2019/05/23 12:36 #10131

  • Katarzyna O
  • Katarzyna O Avatar
  • Wylogowany
  • Nowicjusz
  • Nowicjusz
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
KPA art 39 Organ administracji publicznej doręcza pisma za pokwitowaniem przez operatora pocztowego w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. - Prawo pocztowe (Dz. U. z 2017 r. poz. 1481 oraz z 2018 r. poz. 106, 138, 650, 1118 i 1629), przez swoich pracowników lub przez inne upoważnione osoby lub organy.
Dlaczego w teście odp przez swoich pracowników nie jest odpowiedzią poprawną?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Test nr 14 - 4 lipca 2018 r. 2019/05/23 12:48 #10132

  • PiotrS
  • PiotrS Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Bywalec
  • Posty: 45
  • Otrzymane podziękowania: 14
Organ administracji publicznej doręcza pisma za pokwitowaniem
przez operatora pocztowego w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. –
Prawo pocztowe (Dz. U. z 2017 r. poz. 1481 oraz z 2018 r. poz. 106, 138, 650, 1118
i 1629), przez swoich pracowników lub przez inne upoważnione osoby lub organy.

Kluczem do tej odpowiedzi jest to, że należy połączyć zwrot " za pokwitowaniem" z pozostałą częścią:
- za pokwitowaniem przez swoich pracowników
- za pokwitowaniem przez inne upoważnione osoby lub organy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez PiotrS.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.303 s.
Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się