Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Po zakończeniu prac geodezyjnych geodeta przekazuje ich wyniki do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego. Proszę o opisanie procedur związanych...

Po zakończeniu prac geodezyjnych geodeta przekazuje ich wyniki do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego. Proszę o opisanie procedur związanych... 2016/02/05 11:34 #3670

  • *geometra*
  • *geometra* Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 223
  • Otrzymane podziękowania: 23
W jakim formacie powinny być zapisane pliki danych...

Po zakończeniu prac geodezyjnych geodeta przekazuje ich wyniki do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego. Proszę o opisanie procedur związanych z przekazywaniem do PZGiK wyników pomiarów sytuacyjnych i wysokościowych w formie dokumentów elektronicznych, w szczególności proszę podać: w jakim formacie powinny być zapisane pliki danych wygenerowane z roboczej bazy danych obiektów przestrzennych i jakie są warunki odstępstw, w jaki sposób następuje identyfikacja wykonawcy przesyłającego pliki, jak oznacza się pliki zawierające dokumenty elektroniczne operatu technicznego? Co stanowi podstawę do przyjęcia zbiorów danych do PZGiK.

 

Wyniki pomiarów szczegółów terenowych oraz dodatkowe informacje o obiektach objętych pomiarem utrwala się w dziennikach obserwacyjnych oraz na szkicach polowych z zastosowaniem symboli graficznych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 19 ust. 1 pkt 7 ustawy, w postaci dokumentów analogowych lub elektronicznych (§ 29.4 standardów).

Czytaj więcej...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Po zakończeniu prac geodezyjnych geodeta przekazuje ich wyniki do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego. Proszę o opisanie procedur związanych... 2017/05/09 23:28 #4777

  • krefcik
  • krefcik Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Posty: 32
  • Otrzymane podziękowania: 8
Do 1 akapitu dodałbym jako podstawę art. 62 standardy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Po zakończeniu prac geodezyjnych geodeta przekazuje ich wyniki do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego. Proszę o opisanie procedur związanych... 2017/05/26 23:54 #4860

  • krefcik
  • krefcik Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Posty: 32
  • Otrzymane podziękowania: 8
Jaka jest podstawą prawna formatu plików?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Po zakończeniu prac geodezyjnych geodeta przekazuje ich wyniki do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego. Proszę o opisanie procedur związanych... 2017/05/27 07:38 #4861

  • DD
  • DD Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Bywalec
  • Posty: 55
  • Otrzymane podziękowania: 11
standardy par.71 ust. 2, pkt 6
The following user(s) said Thank You: krefcik

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Po zakończeniu prac geodezyjnych geodeta przekazuje ich wyniki do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego. Proszę o opisanie procedur związanych... 2019/07/29 05:26 #10522

  • marekszczepan
  • marekszczepan Avatar
  • Z dala
  • Nowicjusz
  • Nowicjusz
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
§ 71. 9. Operat techniczny, w którego skład wchodzą wyłącznie dokumenty elektroniczne, może być przekazywany do PZGiK za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Czas generowania strony: 0.116 s.
Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się