admin@uprawnienia-geodezyjne.pl

michal baner 2021


Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Aplikacja iOS do nauki słownictwa geodezyjnego: angielski i norweski 2019/02/09 15:44 #9504

  • JakubS
  • JakubS Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Linglossa to aplikacja mobilna mojego autorstwa na system iOS do nauki słownictwa ogólnego i zawodowego. Obecnie dostępne do nauki są trzy języki: polski, angielski i norweski, słownictwo ogólne na poziomie A1-A2 oraz zawodowe z dziedziny szeroko pojętej geodezji i kartografii.

W planach jest dalsza rozbudowana bazy słów i stopniowe rozszerzenia dostępnych materiałów o kolejne języki oraz dziedziny, takie jak np. budownictwo czy pedagogika. Mam nadzieję, że moja aplikacja może Wam się przydać w nauce specjalistycznego słownictwa angielskiego lub norweskiego. Zapraszam do pobrania w AppStore i rejestracji.
Pobierz w App Store



Mam też ofertę dla członków użytkowników uprawnienia-geodezyjne.pl - jeżeli w do 17 lutego 2019 utworzysz konto i potwierdzisz swój adres e-mail, wyślij mi krótką prywatną wiadomość z adresem e-mail, którego użyłeś/aś do rejestracji, a dam Ci pełny dostęp do wybranego języka/języków na miesiąc.

Uwaga! Jeżeli używacie Gmaila, to e-mail z linkiem aktywacyjnym może się zawieruszyć w Spamie - wystarczy w takim przypadku kliknąć "To nie jest spam" i wszystkie kolejne wiadomości z linglossa.com będą już normalnie trafiały do skrzynki odbiorczej.

Zapraszam również do odwiedzenia i polubienia strony aplikacji na Facebooku: www.facebook.com/linglossa.official/

Jeżeli znacie osoby, którym Linglossa może się przydać, polećcie im ją proszę. Jednocześnie będę wdzięczny za każdy feedback odnośnie samej aplikacji! Jeżeli się spodoba, to z wdzięcznością przyjmę ocenę bądź krótką recenzję w App Store.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Czas generowania strony: 0.040 s.