admin@uprawnienia-geodezyjne.pl

michal baner 2021


Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:

TEMAT:

Propozycje zmian. 2016/12/10 12:41 #3429

  • Misiek190
  • Misiek190 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 82
  • Otrzymane podziękowania: 10
u mnie działa i fajna sprawa

aczkolwiek ja myślałem o zwykłym przycisku "pauza" :-D

trzeba by jeszcze zamieścić jakieś info przed testem jak zakończyć test a jak zapauzowac

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Propozycje zmian. 2017/01/11 17:13 #3576

  • marcinn
  • marcinn Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 159
  • Otrzymane podziękowania: 14
Przycisk pauzy byłby najlepszym rozwiązaniem.
Ja dodałbym jeszcze zakładkę "Nieprzeczytane posty" (obok zakładek na forum: ostatnie tematy, nowy temat, bez odpowiedzi itd. )
Najwygodniej przeglądać tylko jeszcze nieprzeczytane tematy,a aktualnie żeby je znaleźć trzeba przeszukiwać całe forum. Świetnie gdyby była zakłada, w której by się takowe znajdowały

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Propozycje zmian. 2017/01/11 17:42 #3577

  • Misiek190
  • Misiek190 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 82
  • Otrzymane podziękowania: 10

zmooda napisał: Drukowanie pytań opisowych, ustnych i częściowo testowych jest zablokowane. Funkcjonalność drukowania pojawi się tak jak pisałem w przyszłym roku. Pytania ustne można było drukować, ale teraz jest to już niedostępne.


i jak tam idzie z drukowaniem ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Propozycje zmian. 2017/01/11 20:15 #3579

  • zmooda
  • zmooda Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 1014
  • Otrzymane podziękowania: 201

marcinn napisał: Przycisk pauzy byłby najlepszym rozwiązaniem.
Ja dodałbym jeszcze zakładkę "Nieprzeczytane posty" (obok zakładek na forum: ostatnie tematy, nowy temat, bez odpowiedzi itd. )
Najwygodniej przeglądać tylko jeszcze nieprzeczytane tematy,a aktualnie żeby je znaleźć trzeba przeszukiwać całe forum. Świetnie gdyby była zakłada, w której by się takowe znajdowały


Takiej opcji obecnie nie ma. Wkrótce będę instalował nowa wersję forum może w niej coś takiego będzie. Jeżeli nie postaram się coś takiego stworzyć.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Propozycje zmian. 2017/01/13 13:22 #3596

  • marcinn
  • marcinn Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 159
  • Otrzymane podziękowania: 14
Fajnie gdyby na liście pytań opisowych było widać jak oznaczyliśmy sobie pytanie (umie, nie umie, do powtórzenia). Aktualnie robię sobie po kolei pytania opisowe z listy "Moja lista pytań opisowych". Tam się wszystko ładnie segreguje. Ale jak wejdę do np. "opisowe pytania egzaminacyjne z 2015r" to one też występują w "moja lista pytań opisowych" i nie wiem jak to pytanie oznaczyłem. W tych pytaniach opisowych z poszczególnych lat przydałby się jakiś znacznik

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Propozycje zmian. 2017/01/13 16:32 #3597

  • DOMGEO
  • DOMGEO Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 123
  • Otrzymane podziękowania: 25
nie widziałem, że istniej temat z propozycjami zmian. Żeby nie powielać postu wstawiam link do mojej wypowiedzi :)
uprawnienia-geodezyjne.pl/index.php/foru...owiedzi?start=6#3585

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Propozycje zmian. 2017/01/30 12:57 #3811

  • DOMGEO
  • DOMGEO Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 123
  • Otrzymane podziękowania: 25
Proponuje w kategori PYTANIA TESTOWE, dodać podkategorie ANALIZA PYTAŃ "CIEKAWYCH". Tam byśmy zakładali tematy analizujące poszczególne pytania co do których jest najwięcej wątpliwości. Bo pod każdym testem, każdy co innego pisze i robi się mętlik. Pierwsze pytanie na czynniki pierwsze rozłożył marcinn, tytaj:
uprawnienia-geodezyjne.pl/index.php/foru...-test-7?start=6#3804

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Propozycje zmian. 2017/01/31 07:45 #3830

  • zmooda
  • zmooda Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 1014
  • Otrzymane podziękowania: 201
zrobione

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Propozycje zmian. 2017/02/08 18:18 #3998

  • Misiek190
  • Misiek190 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 82
  • Otrzymane podziękowania: 10
Proponuje dodać możliwość filtrowania i szeregowania pytań (po dacie egzaminu i alfabetycznie) w dziale "Moja lista Pytań Opisowych"
W pozostałych działach również oczywiście by się przydała.
Chciałbym również, aby była dostępna opcja "szukaj", która dostępna jest w dziale "Archiwalne Pytania Opisowe"

Czym właściwie różnią się te działy?
W "archiwum" można znaleźć wszystkie pytania z innych działów mimo że liczba rekordów archiwum to 150 a działu "Moja lista Pytań" to 250
Spodziewałem się, że w archiwum będą tylko pytania do już nieaktualnych aktów prawnych
Obecnie ze względu na opcje "szukaj" najwygodniej używa się właśnie działu "Archiwum"

Chciałbym również móc dodać propozycje odpowiedzi na puste pytania bezpośrednio z "Mojej Listy Pytań"
Teraz rozumiem że jedyną opcją dyskusji na temat pytania, które nie ma jeszcze odpowiedzi to założenie nowego tematu na forum ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Propozycje zmian. 2017/02/08 18:25 #4000

  • DOMGEO
  • DOMGEO Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 123
  • Otrzymane podziękowania: 25
również fajną opcją była by możliwość wyfiltrowania błędnych odpowiedzi po skończonym teście.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Propozycje zmian. 2017/02/08 19:45 #4005

  • zmooda
  • zmooda Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 1014
  • Otrzymane podziękowania: 201
Da się zrobić. Na szybko to mogę np pogrubić, zaznaczyć na czerwono błędne pytanie podczas wyświetlania wyników.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez zmooda.

Propozycje zmian. 2017/02/08 19:54 #4006

  • zmooda
  • zmooda Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 1014
  • Otrzymane podziękowania: 201

Misiek190 napisał: Proponuje dodać możliwość filtrowania i szeregowania pytań (po dacie egzaminu i alfabetycznie) w dziale "Moja lista Pytań Opisowych"
W pozostałych działach również oczywiście by się przydała.
Chciałbym również, aby była dostępna opcja "szukaj", która dostępna jest w dziale "Archiwalne Pytania Opisowe"

Czym właściwie różnią się te działy?
W "archiwum" można znaleźć wszystkie pytania z innych działów mimo że liczba rekordów archiwum to 150 a działu "Moja lista Pytań" to 250
Spodziewałem się, że w archiwum będą tylko pytania do już nieaktualnych aktów prawnych
Obecnie ze względu na opcje "szukaj" najwygodniej używa się właśnie działu "Archiwum"

Chciałbym również móc dodać propozycje odpowiedzi na puste pytania bezpośrednio z "Mojej Listy Pytań"
Teraz rozumiem że jedyną opcją dyskusji na temat pytania, które nie ma jeszcze odpowiedzi to założenie nowego tematu na forum ?



W archiwum są wszystkie pytania. Również te z lat 2014, 2015 i 2016. Znajdują się tu tylko te pytania na które opracowana jest odpowiedź.
W widoku Moja lista pytań opisowych są wszystkie pytania z bazy danych. Również te dla których nie ma odpowiedzi, dlatego też liczba pytań jest zdecydowanie większa.

Filtrowanie da się zrobić, ale ciężko mi odpowiedzieć ile czasu mi to zajmie.

Co do propozycji pytań lub pytań opracowanych przez użytkowników to nie ma takiej funkcjonalności. Mogę dodać taką opcję, ale również trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Można dodawać też pytania bezpośrednio poprzez forum, ale nie jest to najlepsza opcja bo wtedy pytanie z forum nie będzie połączone z pytaniem z bazy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Propozycje zmian. 2017/02/08 20:23 #4008

  • lokomotywa
  • lokomotywa Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 35
  • Otrzymane podziękowania: 11
Może jakaś analiza najczęściej zadawanych pytań przez zespoły konkretnych przewodniczących na części ustnej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Propozycje zmian. 2017/02/08 21:24 #4011

  • Misiek190
  • Misiek190 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 82
  • Otrzymane podziękowania: 10

zmooda napisał:
W archiwum są wszystkie pytania. Również te z lat 2014, 2015 i 2016. Znajdują się tu tylko te pytania na które opracowana jest odpowiedź.
W widoku Moja lista pytań opisowych są wszystkie pytania z bazy danych. Również te dla których nie ma odpowiedzi, dlatego też liczba pytań jest zdecydowanie większa.

Filtrowanie da się zrobić, ale ciężko mi odpowiedzieć ile czasu mi to zajmie.

Co do propozycji pytań lub pytań opracowanych przez użytkowników to nie ma takiej funkcjonalności. Mogę dodać taką opcję, ale również trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Można dodawać też pytania bezpośrednio poprzez forum, ale nie jest to najlepsza opcja bo wtedy pytanie z forum nie będzie połączone z pytaniem z bazy.


na dobry początek można zaaplikować opcje szukaj w pozostałych działach

myślałem że takie połączenie bazy do forum już jest, bo dla pytań co mają odpowiedź działa to super
można obejść problem dodając fikcyjną odpowiedź "brak oficjalnej odpowiedzi" i dla rozróżnienia dać inny kolor a pod spodem forumowicze pisaliby swoje propozycje - czy w ten sposób nie zaczęłoby działać w ten sam sposób jak z pytaniami już opracowanymi ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Propozycje zmian. 2017/02/08 21:32 #4013

  • zmooda
  • zmooda Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 1014
  • Otrzymane podziękowania: 201
Połączenie bazy pytań z forum jest. Nie ma połączenia odwrotnego.

Można zrobić tak jak piszesz ale zmiany te wpłyną na wiele innych elementów i zrobi się chaos.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.068 s.