Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Egzamin 1 luty 2019 r.

Egzamin 1 luty 2019 r. 2019/02/01 18:33 #9396

• ghostx
  • ghostx Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Profesjonalista
  • Profesjonalista
  • Otrzymane podziękowania: 7
Czym dziś komisja zaskoczyła?:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Egzamin 1 luty 2019 r. 2019/02/02 09:43 #9399

• Kacper004
  • Kacper004 Avatar
  • Wylogowany
  • Nowicjusz
  • Nowicjusz
  • Otrzymane podziękowania: 1
Test dosyć trudny. Początkowe pytania trochę zawiłe gdzie trzeba było dobrze poszukać w aktach prawnych. Pytanie było np. z Konstytucji czego chroni RP. Inne było o z Rozporządzenia o Infrastrukturze Informacji Przestrzennej nowelizacja z grudnia 2018. Testy nie zdały chyba 4 osoby.
Pisemny ok. Pytania o dziennik budowy co to, i kto dokonuje wpisów. Drugie to opis budynku na MZ w skali 500 i 1000 oraz rozszyfrowanie przykładu budynku t-3 z rysunku co zawiera jego opis. Trzecie to zawiadomienie o umieszczeniu znaku geodezyjnego co zawiera kto je sporządza i co zawiera pouczenie. Zdali wszyscy. Przed pisemnym przewodnicząca powiedziała żeby pisać na temat a nie całą historię oraz koniecznie podstawę prawną ponieważ za jej brak będą punkty ujemne.
Na ustnym do czasu jak jeszcze byłem zdało 6/7 osób, czekała jeszcze resztą.
The following user(s) said Thank You: zmooda

Egzamin 1 luty 2019 r. 2019/02/02 11:29 #9402

• mateusz713
  • mateusz713 Avatar
  • Wylogowany
  • Nowicjusz
  • Nowicjusz
  • Otrzymane podziękowania: 0
ja byłem w drugiej dziesiątce, przede mną 3 osoby pod rząd zostały oblane na ustnym, komisja im się robiło później tym była coraz gorsza... zadawali coraz bardziej upierdliwe pytania np. o kody z bdot, ja miałem wymienić np od 3 do 4 rzeczy z 7 jakie są określone w art1 prawo o miarach (teraz niech każdy otworzy sobie ustawe i zada sobie pytanie czy komisja korzysta może z jakiś innych przepisów prawa? ), oprócz tego miałem o dzienniku pomiarów statycznych, pomiarach na ortofotomapie czy coś w tym stylu (nie wiem o co chodziło szanownemu panu z komisji), i jakich prac nie zgłaszamy. mi się udało zdać, nie wiem co było dalej.

Egzamin 1 luty 2019 r. 2019/02/02 11:49 #9403

• Malgoska1992
  • Malgoska1992 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 1
Byłam ostatnia, więc mogę powiedzieć jak to wyglądało do końca. Jeśli się nie mylę to 9 osób zdalo/ 8 nie zdało. Pytania na ustnym były trudne, a jak wydawalo się że są proste to komisja drążyła tenat i dopytywała o szczegóły. Nie było do końca wiadomo o co im chodzi. Czekanie było męczące, bo wychodziłam około 19 ale się udało.

Egzamin 1 luty 2019 r. 2019/02/02 12:36 #9404

• jjj88
  • jjj88 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 3
Kto był w komisji?

Egzamin 1 luty 2019 r. 2019/02/02 13:39 #9405

• gagatek13
  • gagatek13 Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Bywalec
  • Otrzymane podziękowania: 16
W komisji byli wybitniej klasy eksperci. Creme de la crem narodowej mysli geodezyjnej. Zasłużeni przedstawiciele środowiska geodezyjnego jak i ambasadorowie polskiej myśli geodezyjnej nie tylko w Europie ale i na świecie. Najwyższej klasy specjaliści o nieskazitelnych życiorysach, osoby które uparcie dążą do poprawy jakości wykonywanych prac geodezyjnych i kartograficznych. Być może pytania są kompletnie oderwane od rzeczywistości ale to przecież o to w tym wszystkim chodzi, żeby to grono ekspertów nie miało zbyt dużej konkurencji?

• Strona:
  • 1
Czas generowania strony: 0.105 s.
Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się