admin@uprawnienia-geodezyjne.pl

michal baner 2021


Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:

TEMAT:

Dziennik praktyki zawodowej 2019/08/25 00:54 #10592

  • arczi86
  • arczi86 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam. Ktoś może podesłać uzupełniony wykaz i opis prac z zakresu 1 i 2 na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Z góry dzięki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2019/08/31 09:11 #10613

  • Damian25
  • Damian25 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 137
  • Otrzymane podziękowania: 34
Dzień dobry, czy mógłby ktoś podesłać poprawnie wypełniony wykaz prac i opis czynności Zakres 1? Chciałbym mieć jakiś wzór. mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Z góry dziękuję.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Damian25.

Dziennik praktyki zawodowej 2019/09/08 15:56 #10635

  • spybo
  • spybo Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam. Zabieram się za wypełnianie dziennika na zakres 1. Prosiłabym bardzo o podesłanie wzoru poprawnie wypełnionego dziennika na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Będę bardzo wdzięczna i z góry dziękuję.
Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2019/09/09 21:50 #10643

  • Maria81
  • Maria81 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 2
Witam, uprzejmie proszę o podesłanie wzoru prawidłowo wypełnionego dziennika praktyki zawodowej-zakres 1 i 2. Z góry dziękuję! Moj adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2019/09/10 09:36 #10646

  • asia0703
  • asia0703 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam, również proszę o przesłanie wzoru wypełnionego dziennika praktyk - zakres 1, 2, 4. Z góry dziękuję! e-mai: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez asia0703.

Dziennik praktyki zawodowej 2019/09/10 21:59 #10647

  • palik1993
  • palik1993 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam. Czy mógłbym prosić o podesłanie poprawnie wypełnionego wykazu prac i opisu czynności Zakres 1. Będę wdzięczny za pomoc. mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dziękuje.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2019/09/20 11:15 #10717

  • cruzen94
  • cruzen94 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 20
  • Otrzymane podziękowania: 9
Witam serdecznie, zabieram się za uzupełnienie dzienników praktyki zawodowej na zakres 1, 2. Czy mógłby ktoś mi wysłać przykładowo uzupełniony dziennik na w/w zakresy (wypełniony wykaz prac oraz opis czynności)?
@ - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez cruzen94.

Dziennik praktyki zawodowej 2019/09/22 11:16 #10731

  • galaxy01
  • galaxy01 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 50
  • Otrzymane podziękowania: 0
czy ktoś otrzymał z wyżej wymienionych e-maili materiały dot. dziennika na zakres 1 i 2? Poprosiłbym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2019/09/22 18:25 #10737

  • geodetat
  • geodetat Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam. Jestem w trakcie uzupełniania dzienników praktyki zawodowej na zakres 1, 2. Mam prośbę o przesłanie przykładowo uzupełnionych dzienników na w/w zakresy (wypełniony wykaz prac oraz opis czynności)? Podaję adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozdrawiam serdecznie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2019/09/22 20:23 #10738

  • Kamil_KJM
  • Kamil_KJM Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 89
  • Otrzymane podziękowania: 22
Tak patrząc z boku, to dziwny się stał ten temat. Wszystkie informację jak uzupełnić dziennik praktyk można odszukać czytając ten temat od początku. Niby te 50 kart tematu to dużo, ale informację można odszukać.
Pozdrawiam :)
Za tę wiadomość podziękował(a): szejk

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2019/09/23 13:46 #10742

  • drelson
  • drelson Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 20
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam, mam takie pytanie: wypelniam dziennik praktyki zakres 1 i 2 obecnie jestem zatrudniony w firmie geodezyjnej i szef podbija mi roboty po wykonaniu. Jednak szef zamierza mnie zwolnić z roboty ale powiedział że dalej może podbijać mi roboty.. tylko jak to wygląda ? Czy muszę być zatrudniony żeby móc wypełniać dziennik praktyki zawodowej. Czy mogę jeździć na roboty z byłym szefem i wrzucać je w dziennik ? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2019/09/23 14:59 #10744

  • Kamil_KJM
  • Kamil_KJM Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 89
  • Otrzymane podziękowania: 22
W zamian np. świadectwa pracy możesz dołączyć do dziennika, zaświadczenie o odbyciu praktyki zawodowej, które podbije Ci były szef. Nie musisz być zatrudniony.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2019/09/24 08:40 #10748

  • drelson
  • drelson Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 20
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nawet jesli taka praktyka trwała by rok ? Bo zakładam że tyle potrzebuje czasu żeby wypełnić wszystkie roboty no i ten czas musi minąć..
A jak wygląda syt w której otwieram firmę i działam na własną rękę również z byłym szefem ? Wtedy też mogę wrzucać roboty w dziennik ?

Jest jakiś wzór takiego zaświadczenia bo niestety w internecie nie mogę znaleźć ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez drelson.

Dziennik praktyki zawodowej 2019/09/24 13:52 #10753

  • Ala
  • Ala Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 55
  • Otrzymane podziękowania: 16
Moja praktyka trwa 2 lata i przez ten czas nie byłam zatrudniona u geodety u którego odbywam praktykę. Będę miała zaświadczenie o odbyciu bezpłatnej praktyki.

XXXX, dnia ……………..………..

Zaświadczenie o odbyciu bezpłatnej praktyki zawodowej

Oświadczam iż Pani ....................................................... legitymujący się dowodem osobistym nr ………………………., wydanym przez ……………………………………… …………………. w okresie od ………………… do ………………… odbyła bezpłatną praktykę zawodową w firmie:

pod nadzorem i kierownictwem:
mgr inż. ................, nr uprawnień zawodowych .........
Za tę wiadomość podziękował(a): Jarek1984

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2019/09/24 14:37 #10754

  • Rodi
  • Rodi Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam serdecznie, zabieram się za uzupełnienie dzienników praktyki zawodowej na zakres 1, 2. Czy mógłby ktoś mi wysłać przykładowo uzupełniony dziennik na zakres 1 i 2 (wypełniony wykaz prac oraz opis czynności)? Nie musi być całość wystarczy po 2 strony
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.090 s.