admin@uprawnienia-geodezyjne.pl

michal baner 2021


Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:

TEMAT:

Dziennik praktyki zawodowej 2019/07/30 21:21 #10533

  • Krzysztof_pawl
  • Krzysztof_pawl Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 100
  • Otrzymane podziękowania: 22
Nikt nie chce się podzielić zdjeciami dziennika zakres 2? Ponawiam prośbę i będę bardzo wdzięczny za pomoc

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2019/08/02 10:25 #10539

  • spamola
  • spamola Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
Hej. Pytanie odnośnie uzupełniania dziennika praktyk zawodowych- zakres 1
Jaką datę wpisujecie przy zakończeniu roboty? Taką jak w sprawozdaniu przy składaniu operatu do ośrodka czy datę przyjęcia opracowania do zasobu?

p.s. Będę wdzięczna za przykładowe skany dziennika na zakres 1 i 2- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez spamola.

Dziennik praktyki zawodowej 2019/08/02 10:45 #10540

  • spamola
  • spamola Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
Kolejne pytanie, pracuję w zawodzie 3 lata, wg rozporządzenie potrzebuje 2 lat praktyki (skończyłam studia inż.) czy mogę w dzienniku wpisać tylko aktualne prace? np sprzed pół roku/ roku? czy lepiej dorzucić jakieś stare roboty żeby były wykonywane np na początku mojej przygody z geodezją? Czy dołącza się jakieś oświadczenie od geodety uprawnionego że potwierdza moją praktykę od początku i twała ona ponad 2 lata?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2019/08/02 10:51 #10541

  • Dominika_3
  • Dominika_3 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Również dołączam się do prośby o zdjęcia z dziennika zakres 2 jeśli ktoś mógłby się podzielić: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Dominika_3.

Dziennik praktyki zawodowej 2019/08/03 07:11 #10544

  • skrzynio
  • skrzynio Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 15
  • Otrzymane podziękowania: 7
Jaką datę wpisujecie przy zakończeniu roboty?
Datę złożenia operatu
Odnośnie 2 pytania, to dorzuć jakieś starsze, tak żebyś miała 2 lata praktyki udokumentowane w dzienniku
Przy składaniu wniosku musisz mieć kopię świadectwo pracy uwierzytelnioną przez notariusza, jeśli pracujesz w firmie to wystarczy oświadczenie od pracodawcy że przez 3 lata wykonywałaś prace z zakresu 1.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2019/08/06 15:16 #10546

  • ammir
  • ammir Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 14
  • Otrzymane podziękowania: 13
Dołączam się do prośby o wypełniony dziennik z zakresu 1. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Chciałbym również zapytać, otóż pracuję w geodezji około 7 lat z czego mam udokumentowane 9 miesięcy stażu + 3 miesiące na umowę. Teraz znów jestem na 6 miesięcy staż a potem znów 6 miesięcy będę miał umowę. W dziennik jestem wstanie wpisać jedynie prace, które wykonuję teraz. Te z poprzedniego stażu nie pamiętam co to było (6 lat temu). Czy takie coś będzie liczone jako doświadczenie zawodowe?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2019/08/07 19:14 #10547

  • jg
  • jg Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Cześć. W wykazie robót dla zakresu I pojawiają się pojęcia: prace i opracowania geodezyjne.
Jako "prace geodezyjne" mogę rozumieć także pomiar, tyczenie, inwentaryzację w terenie?
Jako "opracowanie geodezyjne" - prace kameralne,np. kompletowanie operatu?
Czyli,jeżeli wykonałem samą inwentaryzację sieci w terenie, a nie opracowywałem tych danych, to mogę to wpisać do dziennika?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2019/08/12 16:35 #10553

  • czarnaja
  • czarnaja Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
witam
Poprosze o skan dziennika praktyk z zakresu 1 i 2 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2019/08/13 15:53 #10554

  • Pablos
  • Pablos Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 26
  • Otrzymane podziękowania: 2
Mam pytanie odnośnie dokumentu potwierdzającego praktykę zawodową . Jezeli nie mam umowy o pracę to czy wystarczy napisać oświadczenie że od tego do tego dnia odbyłem praktykę u geodety uprawnionego ? Miał ktoś taką sytuację?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2019/08/13 22:41 #10557

  • nalion
  • nalion Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 45
  • Otrzymane podziękowania: 17
Zdobądź od gościa oświadczenie, że odbyłeś u niego praktykę zawodową. Napisane przez ciebie nie ma wg mnie zbyt dużej mocy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2019/08/14 12:42 #10558

  • Marcin Krokowski
  • Marcin Krokowski Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 5
Witam jeśli byłaby taka możliwość to prosiłbym o zdjęcia lub skany opisów prac z zakresu 2 i 4, jeśli chodzi o zakres 2 najbardziej zależałoby mi na rozgraniczeniu. Mój mail to Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

A co do pytań o wpisywanie starych robót w dzienniku praktyk należy pamiętać o tym że można do dziennika wpisywać tylko te roboty które były wykonywane po wydaniu dziennika. A jeśli chodzi o daty zakończenia to ja osobiście wpisywałem datę zakończenia pracy taka samą jak miałem w sprawozdaniu technicznym i przeszło. Myślę że o takie rzeczy jak data komisja nie powinna się czepiać :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2019/08/17 18:02 #10559

  • joker
  • joker Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 0
Jak to było z wytyczeniem i inwentaryzacją sieci jeżeli są zgłoszone pod jedno gk liczone są jako wytyczenie i inwentaryzacja czy jako jedna z tych robót.
Czy opisywać jako dwie roboty z inną datą ale z tym samym gk

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2019/08/19 08:07 #10564

  • Marcin Krokowski
  • Marcin Krokowski Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 5
Ja wpisywałem to jako 2 roboty z tym samym numerem przyjęcia dokumentacji do zasobu, z tym że przy wytyczeniu dopisywałem informację że w ciągu 30 dni od wytyczenia sieć została zinwentaryzowana w wyniku czego nie zachodziła konieczność wykonywania operatu z wytyczenia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2019/08/19 12:11 #10565

  • Oleksy_aleksandra
  • Oleksy_aleksandra Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 62
  • Otrzymane podziękowania: 28
Cześć. Mam pytanie odnoście dziennika praktyk zakres 1. Przede wszystkim, czy podesłałby mi ktoś przykładowo wypełniony dziennik zakres 1? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Czy w dzienniku prace muszą być wypisane w sposób chronologiczny ? Czy coś się stanie jak kolejność będzie pozamieniana ?
Czy opisując wytyczenie sieci GESUT i inwentaryzacje tej sieci mogę to opisać w ramach jednej pozycji i np. podzielić tabelkę na pół ? Biorąc oczywiście pod uwagę fakt, że zostało to wykonane w ramach jednego GK a operatu z wytyczenia nie wykonałam ze względu na to, że od wytyczenia do inwentaryzacji nie minęło 30 dni. Z góry dziękują za pomoc. !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2019/08/22 19:16 #10583

  • mandarynka
  • mandarynka Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Hej! Będę mega mega wdzięczna za przesłanie wpisów z dziennika na zakres 1 - mam trochę do wpisania już i nie za bardzo wiem jak się za to zabrać, żeby to miało ręce i nogi :/ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
z góry dziękuję !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.084 s.