admin@uprawnienia-geodezyjne.pl

michal baner 2021


Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Jak wyglądać ma zaświadczenie o odbyciu nieodpłatnej praktyki w firmie B pracując w firmie A. 2017/11/08 20:31 #5748

  • Patryk2403
  • Patryk2403 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 64
  • Otrzymane podziękowania: 9
Witam, w jaki sposób należy sformuować dokument potwierdzający pracę w firmie B, w której rzekomo nie byłem zatrudniony. Większość robót mam wpisane z firmy A, w której jestem zatrudniony jednak kilka mam z firmy B. Składał ktoś taki wzór dokumentu? Proszę o jakąś podpowiedź.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jak wyglądać ma zaświadczenie o odbyciu nieodpłatnej praktyki w firmie B pracując w firmie A. 2017/11/09 10:54 #5749

  • Bartolplat
  • Bartolplat Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 14
  • Otrzymane podziękowania: 12
a kto wymaga od Ciebie takich cudów?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jak wyglądać ma zaświadczenie o odbyciu nieodpłatnej praktyki w firmie B pracując w firmie A. 2017/11/10 18:52 #5757

  • Patryk2403
  • Patryk2403 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 64
  • Otrzymane podziękowania: 9
Czytałem że takowy dokument może być potrzebny. Tzn ze wystarczy świadectwo pracy z firmy w której byłem zatrudniony?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jak wyglądać ma zaświadczenie o odbyciu nieodpłatnej praktyki w firmie B pracując w firmie A. 2017/11/12 11:04 #5763

  • Bartolplat
  • Bartolplat Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 14
  • Otrzymane podziękowania: 12
U mnie wygladało to tak że przez rok czasu byłem zatrudniony w firmie xxx, poźniej do chwili obecniej prowadze działaność na wlasną rękę zarejestrowaną na mojego rodzica . Złozyłem świadectwo pracy z firmmy xxx potwierdzającej odbycie rocznej praktyki oraz oświadczenie z firmy mojego rodzica. W sumie miałem te wymagane dwa lata. Ale brakowało mi powierzchni ha w mdcp do dziennika więc poprzedni pracodawca dopisał mi pare swoich prac ( z okresu w którym juz nie byłem zatrudniony u niego) ale nie składałem żadnego typu oświadczeń o podwykonastwie itp. Wstępnie dostałem termin na 14 grudnia, no chyba że dostanę nagatwną decyzje o nie dopuszczeniu do czesci sprawdzającej to dam Ci znać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jak wyglądać ma zaświadczenie o odbyciu nieodpłatnej praktyki w firmie B pracując w firmie A. 2017/11/13 09:45 #5765

  • Duśka
  • Duśka Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 32
  • Otrzymane podziękowania: 11
Ja dołączałem takie zaświadczenie. Wystawił je pracodawca. Brzmiało mniej więcej tak:

Uprzejmie informuję, że Pan X w okresie od... do.... Współpracował z firmą X. W okresie tym wykonywał prace związane z pomiarami syt-wys, realizacyjnymi i inw.

Takie coś podpisał i opieczętował pracodawca i to wystarcza.
Za tę wiadomość podziękował(a): tina617

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jak wyglądać ma zaświadczenie o odbyciu nieodpłatnej praktyki w firmie B pracując w firmie A. 2017/11/13 17:37 #5768

  • Patryk2403
  • Patryk2403 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 64
  • Otrzymane podziękowania: 9
Ok dzieki wielkie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Czas generowania strony: 0.049 s.