admin@uprawnienia-geodezyjne.pl

michal baner 2021


Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Opis prac uznanych przez osobę zainteresowaną za najważniejsze z wykonanych w ramach praktyki zawodowej. 2017/03/15 18:29 #4411

  • lidia
  • lidia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 2
Witam
Złożyłam wniosek o nadanie uprawnień zawodowych i dostałam pismo o dołaczenie opisu prac, uznanych przez osobę zainteresowaną za najważniejsze z wykonanych w ramach praktyki zawodowej.- co to za opis , co w nim konkretnie należy wpisać. Dodam,że praktykę wypełniłam w wykazie oraz w dzienniku .Proszę o pomoc
dziękuję

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Opis prac uznanych przez osobę zainteresowaną za najważniejsze z wykonanych w ramach praktyki zawodowej. 2017/03/15 20:57 #4413

  • zmooda
  • zmooda Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 1014
  • Otrzymane podziękowania: 201
Musisz opisać dość szczegółowo kilka prac (ja opisywałem 2-3), które wykonywałaś w ramach praktyki (piszesz o zgłoszeniu, analizie materiałów, pracach pomiarowych, kompletowaniu operatu, itp.)
Za tę wiadomość podziękował(a): lidia, Kopniakos

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Opis prac uznanych przez osobę zainteresowaną za najważniejsze z wykonanych w ramach praktyki zawodowej. 2017/03/17 10:29 #4429

  • Ewela
  • Ewela Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 37
  • Otrzymane podziękowania: 5

lidia napisał: Witam
Złożyłam wniosek o nadanie uprawnień zawodowych i dostałam pismo o dołaczenie opisu prac, uznanych przez osobę zainteresowaną za najważniejsze z wykonanych w ramach praktyki zawodowej.- co to za opis , co w nim konkretnie należy wpisać. Dodam,że praktykę wypełniłam w wykazie oraz w dzienniku .Proszę o pomoc
dziękuję


Czy w piśmie było podane czy opis ma dotyczyć roboty zawartej w dzienniku czy w wykazie? Chciałabym złożyć dokumenty i właśnie zastanawiam się czy opis może dotyczyć roboty z dziennika, bo w wykazie mam tylko kilka i raczej mało ciekawych robót.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Opis prac uznanych przez osobę zainteresowaną za najważniejsze z wykonanych w ramach praktyki zawodowej. 2017/03/20 14:08 #4458

  • krzych0
  • krzych0 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
ja załączyłem kopie oryginalnych sprawozdań technicznych sztuk pięć:)
pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Opis prac uznanych przez osobę zainteresowaną za najważniejsze z wykonanych w ramach praktyki zawodowej. 2017/03/25 17:19 #4481

  • Kopniakos
  • Kopniakos Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 48
  • Otrzymane podziękowania: 11

krzych0 napisał: ja załączyłem kopie oryginalnych sprawozdań technicznych sztuk pięć:)
pozdrawiam


Krzychu i przeszło Ci to ? Bez opisu prac ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Czas generowania strony: 0.045 s.