admin@uprawnienia-geodezyjne.pl

michal baner 2021


Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Wynik części wstępnej postępowania kwalifikacyjnego negatywny - jak długo czeka się na zwrot pieniędzy? 2017/01/11 12:57 #3573

  • teciu67
  • teciu67 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 19
  • Otrzymane podziękowania: 1
Witam wszystkich,
Niedawno złożyłem dokumenty na uprawnienia z zakresu 2 , niestety komisja doczepiła się ze nie mam modernizacji EGiB i niestety wynik części wstępnej jest negatywny. Dodtam tylko ze weryfikacja dokumentów zależy od komisji gdyż wcześniej nie miałem modernizacji i wszystko przechodziło. Dokumenty otrzymałem, ale pieniędzy nie zwrócili, wie ktoś może jak długo czeka się na zwrot pieniędzy?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wynik części wstępnej postępowania kwalifikacyjnego negatywny - jak długo czeka się na zwrot pieniędzy? 2017/01/11 17:55 #3578

  • demol
  • demol Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 110
  • Otrzymane podziękowania: 7
Zwrot kosztów (i dokumentów) jest TYLKO na Twój wniosek (tak jest nawet w rozporządzeniu o ... jak to szło... praktyce zawodowej? aa o uprawnieniach :D). Po złożeniu wniosku to w sumie nie czekałem strasznie długo ale nie pamiętam ile

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wynik części wstępnej postępowania kwalifikacyjnego negatywny - jak długo czeka się na zwrot pieniędzy? 2017/01/14 20:05 #3605

  • dudas
  • dudas Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 34
  • Otrzymane podziękowania: 11
Ja wniosku nie składałem o zwrot dokumentów a odesłali po miesiącu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Czas generowania strony: 0.040 s.