admin@uprawnienia-geodezyjne.pl

michal baner 2021


Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Kurs przygotowawczy do egzaminu 2020 - SGP 2020/01/17 11:51 #11435

  • regi05
  • regi05 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 1
Witam,
mam pytanie do osób które już uczestniczyły w takim kursie lub zamierzają wziąć w nim udział i zasięgnęły języka od znajomych co do samego kursu.
Pytanie moje brzmi, czy warto? Jaką ten kurs ma formułę?
Koszt nie jest niski i czasu też trochę trzeba poświęcić. Dziękuję za każdą sugestię.
Osobiście rozważam udział w kursie we Wrocławiu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kurs przygotowawczy do egzaminu 2020 - SGP 2020/01/17 12:01 #11436

  • Bobotronic89
  • Bobotronic89 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 50
  • Otrzymane podziękowania: 12
Moim zdaniem nie warto. Co prawda uczestniczyłem w takim kursie kilka lat do tyłu. Zajęcia odbywały się na zasadzie wykładów. Droga przez mękę. Z perspektywy czasu uważam, że ten czas lepiej poświęcić na naukę z forum. Nie licz na to, że po kursie będziesz dobrze przygotowany do egzaminu.
Za tę wiadomość podziękował(a): regi05

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kurs przygotowawczy do egzaminu 2020 - SGP 2020/01/17 13:56 #11439

  • Lukash
  • Lukash Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 37
  • Otrzymane podziękowania: 17
Zgadzam się z powyższymi stwierdzeniami. Znajomi, którzy uczestniczyli w tych kursach, mówili, że na pewno, dowiedzieli się dużo interesujących i praktycznych rzeczy. Natomiast w przygotowaniach do egzaminu nie miało to większego znaczenia, bo i tak musieli przygotowywać się szczegółowo na podstawie testów i pytań z forum. Kiedyś słyszałem taki pogląd, że kto uczestniczył w kursach przygotowawczych, to mógł mieć łatwiej na egzaminie....słaba szansa, że wykładowca będzie członkiem komisji, a w dodatku będzie pamiętał uczestnika kursu i akurat on zada pytanie. Najlepiej się przygotowywać na podstawie pytań i testów archiwalnych
Za tę wiadomość podziękował(a): regi05

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kurs przygotowawczy do egzaminu 2020 - SGP 2020/01/17 22:36 #11442

  • Pawel9
  • Pawel9 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 79
  • Otrzymane podziękowania: 23
Uważam tak jak powyżej - nie warto brać udziału w takim kursie. Osobiście nie uczestniczyłem, ale wiem od kumpla, że taki kurs w Poznaniu 3 lata temu był średni a koszt 1000 zł. Za 20% tej ceny wykupiłem dwukrotnie dostęp do testów i pytań opisowych na tej stronie, na najpierw w zakresie 1 a potem 4. Zdałem w pierwszych w terminach dzięki dużej pracy i stronie uprawnienia-geodezyjne.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kurs przygotowawczy do egzaminu 2020 - SGP 2020/01/18 16:11 #11443

  • mon
  • mon Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 16
  • Otrzymane podziękowania: 1
Moim zdaniem zależy z kim są prowadzone wykłady. Nie wszyscy wykładowcy są w komisjach podczas egzaminów. Wykładowcy, którzy są w składzie komisji mieli przygotowane bardzo konkretnie prezentacje, które potem bardzo pomagają przy nauce, podczas wykładów było też podkreślane, które pytania pojawiały się na egzaminach. Akurat ja miło wspominam uczestnictwo i nie traktuje tego jako stratę czasu :) wiadomo, że głównym celem takiego kursu jest przygotowanie do egzaminu, ale sporo można wynieść też nauki i spostrzeżeń do pracy na co dzień

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Czas generowania strony: 0.052 s.