admin@uprawnienia-geodezyjne.pl

michal baner 2021


Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Testy interaktywne- którą opcję polecacie? 2019/09/17 15:06 #10700

  • ila
  • ila Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Chcę wykupić dostęp do testów interaktywnych i zastanawiam się, czy wybrać wariant 2 czy 3. Różnią się czasem dostępu i opcją drukowania testów.
Czy korzystaliście z możliwości wydruku wykonanych testów? Mam wrażenie, że to nie jest szczególnie przydatne. Ale może jest coś, na co nie wpadłam przed rozpoczęciem nauki, a co poźniej jest oczywistą oczywistością. Czy to tylko kwestia tego, że komuś może być wygodniej rozwiązywać testy na papierze, czy są jakieś dodatkowe korzyści?
Druga rzecz- czas dostępu. Czy 3 m-ce to wystarczający okres do przerobienia wszystkich testów przy założeniu, że nie robi się ich bardzo intensywnie (np. średnio 4-5 testów dziennie).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Testy interaktywne- którą opcję polecacie? 2019/09/17 15:55 #10702

  • mon
  • mon Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 16
  • Otrzymane podziękowania: 1
Moim zdaniem to jest tylko 30zł różnicy, a ta strona bardzo pomaga w przygotowaniach więc warto wziąć pakiet na pół roku i nie przejmujesz się czy Ci starczy pakietu do powtórzenia przed egzaminem :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Testy interaktywne- którą opcję polecacie? 2019/09/17 15:59 #10703

  • mon
  • mon Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 16
  • Otrzymane podziękowania: 1
Dobrze jest wydrukować sobie kilka testów dla przećwiczenia - trochę inaczej rozwiązuje się na papierze, a inaczej na stronce, nie wiem czy jest możliwość wydrukowania testów bez wykupionego dostępu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Czas generowania strony: 0.044 s.