admin@uprawnienia-geodezyjne.pl

michal baner 2021


Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

termin egzaminu 2019/01/08 08:57 #8704

  • przemek.geodeta
  • przemek.geodeta Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 50
  • Otrzymane podziękowania: 6
Dzwoniłem do komisji (bardzo sympatyczny facet ze mna rozmawiał w przeciwieństwie do wrednych bab z Gugiku) i dowiedzialem się, że osoby których wnioski zostały przekazane komisji 11 grudnia będą mialy egzamin w drugiej połowie lutego. Nawiasem mówiąc mój wniosek podobno gdzies się zawieruszył i wyznaczyliby mi termin dopiero poźniej. Dobrze, że zadzwoniłem bo mam się jednak załapać na końcówke lutego.
Podsumowując Adamek jeśli nie dzwoniłeś do nich to zadzwoń zeby napewno Ci ustalili termin do końca lutego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

termin egzaminu 2019/01/08 11:50 #8705

  • przemek.geodeta
  • przemek.geodeta Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 50
  • Otrzymane podziękowania: 6
Dostałem zawiadomienie na 19.02 :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

termin egzaminu 2019/01/09 01:07 #8728

  • Adamek
  • Adamek Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 17
  • Otrzymane podziękowania: 1
dzisiaj dostalem maila z wyznaczonym terminem na 22.02.
Czekam jeszcze na weryfikacje praktyki bo ostatnio mieli jakies nieuzasdnione pretensje i moze uda sie zdazyc w terminie ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

termin egzaminu 2019/01/20 20:21 #8883

  • geodeta15
  • geodeta15 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
Czy ktoś z forumowiczów ma informację jak wcześnie komisja musi zawiadomić o egzaminie i czy ktoś odwoływał się do komisji o przeniesienie egzaminu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

termin egzaminu 2019/01/20 20:28 #8884

  • majka_b1
  • majka_b1 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 55
  • Otrzymane podziękowania: 5
Wg rozporządzenia termin egzaminu musi być wyznaczony na min. 6 tygodni wcześniej, ale czasami wyznaczają z większym wyprzedzeniem. Nie można przenieść egzaminu, można jedynie zrezygnować z terminu tylko nie wiem na ile wcześniej żeby nie stracić kasy. Rezygnację należy poprzeć jakimś konkretnym powodem, np. problem zdrowotny i skierowanie do szpitala. Tak któryś z forumowiczów kiedyś pisał.Wtedy chyba odsyłają papiery i cała procedura od początku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

termin egzaminu 2019/01/20 20:56 #8885

  • geodeta15
  • geodeta15 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
A co w sytuacji jeżeli 18.01 otrzymałem pismo o wyznaczeniu terminu na 21.02, tj 5 tygodni przed egzaminem. Pismo zostało wysłane 8.01 tj. 6 tygodni przed egzaminem, dodatkowo powołują się na paragraf 16 ust. 3 "Za zgodą osoby zainteresowanej dopuszcza się przeprowadzenie części sprawdzającej postępowania kwalifikacyjnego w terminie przypadającym wcześniej niż 6 tygodni od daty jego wyznaczenia przez komisję kwalifikacyjną"
Czy termin odbioru pisma o wyznaczonym terminie ma jakieś znaczenie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

termin egzaminu 2019/01/20 22:21 #8886

  • majka_b1
  • majka_b1 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 55
  • Otrzymane podziękowania: 5
A czy w piśmie nie pytają o zgodę? W listopadzie była taka akcja, że wysyłali e-malie do osób które je podali z zapytaniem czy wyrażamy zgodę na termin krótszy niż 6 tygodni (oczywiście podali konkretna datę egzaminu). Osoby które wyraziły zgodę odpowiadały a te co nie chciały zdawać wcześniej nie odpowiadały na e-maile i dostaliśmy terminy ja np. na 29.01.. Także zadzwoń może i powiedz, że nie wyrażasz zgody na ten termin i prosisz o późniejszy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

termin egzaminu 2019/01/22 23:33 #8911

  • Hub
  • Hub Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 14
  • Otrzymane podziękowania: 0
@geodeta15 Otrzymałem zawiadomienie wysłane 15.01 na termin 22.02, czyli też mniej, niż określone w rozporządzeniu 6 tygodni. Tyle, że samo pismo było datowane na 08.01, co spełnia już wymagane 6 tygodni, tylko, że w ten sposób mogliby je datować równie dobrze np. na 08.12.2018, a wysłać tak jak wysłali ;) i również powołano się na paragraf 16 ust. 3, ale bez zapytania, czy wyrażam zgodę na termin krótszy niż 6 tygodni.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

termin egzaminu 2019/01/23 15:28 #8919

  • Asza
  • Asza Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 15
  • Otrzymane podziękowania: 16
Mam takie pytanie do bardziej zorientowanych osób. Osobiście, czytając wypowiedzi na tym forum nie doszłam do żadnych konkretnych wniosków, oprócz tego że ciężko przewidzieć kiedy się komisja zbiera i kiedy wnioski są przekazywane do komisji. Jak dzwoniłam do GUGiK to jedynie się dowiedziałam, że cytuję: "komisja ciągle pracuje". Jak często komisja się zbiera i rozpatruje wnioski?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.092 s.