admin@uprawnienia-geodezyjne.pl

michal baner 2021


Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Rozporządzenie w spawie prowadzenia KW i zbiorów dokumentów 2018/08/12 18:16 #8039

  • mpower
  • mpower Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 56
  • Otrzymane podziękowania: 4
Rozp. w tematu jest obowiązujące dla zakresu 2 i 3. Jest ono jednak uznane za uchylone. Zamiast wspomnianego rozporządzenia drukujecie Dz.U. 2016 poz. 312 ? Jeśli tak, to które artykuły?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Rozporządzenie w spawie prowadzenia KW i zbiorów dokumentów 2018/08/12 19:27 #8040

  • mpower
  • mpower Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 56
  • Otrzymane podziękowania: 4
Dz.U. 2016, poz 312 podana jest jako odrębna pozycja. Co zatem drukować zamiast rozporządzenia z tematu wątku?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Rozporządzenie w spawie prowadzenia KW i zbiorów dokumentów 2018/08/13 12:31 #8045

  • ewelka
  • ewelka Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 89
  • Otrzymane podziękowania: 53
Ja miałam wydrukowane zarówno rozporządzenie takie jak w wykazie czyli : "Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 17 września
2001 r. w sprawie prowadzenia ksiąg wieczystych i zbiorów dokumentów (Dz. U. Nr 102, poz. 1122, z późn. zmianami)" oraz rozp. Dz.U. 2016 poz. 312
z tego uchylonego rozporządzenia jak i z tego w/s prowadzenia KW w systemie teleinformatycznym nie spotkałam się w pytaniach opisowych - ale dla ogólnej wiedzy trzeba wiedzieć co w nich się znajduje :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Czas generowania strony: 0.128 s.