admin@uprawnienia-geodezyjne.pl

michal baner 2021


Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Czy nie mając 1 zakresu zdam 4? 2018/06/07 21:45 #7698

  • geokamil
  • geokamil Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 68
  • Otrzymane podziękowania: 18
Witam. Przed egzaminami słyszałem od wielu kolegów geodetów a nawet od osoby, która prowadziła kurs przygotowawczy, że nie mając 1 lepiej się nie pchać na 4 zakres. Będzie ciężko, będą bardziej :cisnąć' mówili, itd. Po wykazie geodetów uprawnionych na stronie GUGiKu widać, że jest dużo osób, które bez jedynki mają 4, albo 2 nawet. Czyli ogólnie się da. Dla tych, którzy mają podobne wątpliwości co ja kiedyś mówię, że nie ma to żadnego wpływu na przebieg egzaminu a komisja w żadne sposób nie wykazywała zainteresowania kto co już ma a co będzie miał w przyszłości. To są moje doświadczenia, ale może ktoś z Was ma inne zdanie na ten temat?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czy nie mając 1 zakresu zdam 4? 2018/06/07 22:18 #7700

  • karmela
  • karmela Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 48
  • Otrzymane podziękowania: 23
Ja nie mam 1 a pcham się na 2 :) i nie mam z tym problemu, znam też ludzi, którzy maja wyłącznie 2

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czy nie mając 1 zakresu zdam 4? 2018/06/12 11:26 #7716

  • klio
  • klio Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 49
  • Otrzymane podziękowania: 7

karmela napisał: Ja nie mam 1 a pcham się na 2 :) i nie mam z tym problemu, znam też ludzi, którzy maja wyłącznie 2


Zakres 2 i zakres 1 to sa zupelnie inne zakresy, jak dla mnie osoba majaca zakres 1 moze wogle nie miec pojecia o granicach i w sumie czesto tak jest.
zakres 2 jest zakresem prawnym i nie jest scisle zwiazany z zakresem 1 czy 4, ktore sa zakresami bardziej technicznymi.
Zakres 4 uwazam, ze jest rozwinieciem zakresu 1, wersja rozszerzona, zakresy te sa scisle ze soba powiazane. Gratuluje zdania zakresu 4 bez 1 ;), ale mysle, ze jesli ktos zdal zakres 4 to spokojnie rowniez zdlaby zakres1.
GEO-KARTO-LINIA.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Czas generowania strony: 0.139 s.