admin@uprawnienia-geodezyjne.pl

michal baner 2021


Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:
Analiza poszczególnych pytań testowych z niejasnymi odpowiedziami.
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Jaki organ jest organem pierwszej instancji w sprawach określonych w ustawie Prawo geodezyjne i kartograficzne: 2017/02/10 20:11 #4073

  • zmooda
  • zmooda Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 1014
  • Otrzymane podziękowania: 201
Jaki organ jest organem pierwszej instancji w sprawach określonych w ustawie Prawo geodezyjne i kartograficzne:
wojewódzki inspektor nadzoru geodezyjnego i kartograficznego
wojewoda
marszałek
starosta

Czy wojewoda to też dobra odpowiedź? Wojewódzki inspektor nadzoru geodezyjnego i kartograficznego działa przecież w imieniu wojewody.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaki organ jest organem pierwszej instancji w sprawach określonych w ustawie Prawo geodezyjne i kartograficzne: 2017/02/10 20:17 #4074

  • rafter
  • rafter Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 42
  • Otrzymane podziękowania: 5
widziałem pismo po skardze sąsiada - adresowane do uprawnionego i tam WINGIK pisał, nie było nic o wojewodzie... sam nie wiem

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaki organ jest organem pierwszej instancji w sprawach określonych w ustawie Prawo geodezyjne i kartograficzne: 2017/02/10 20:24 #4077

  • marcinn
  • marcinn Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 159
  • Otrzymane podziękowania: 14
z art. 7b.2.1 wynika prost, że WINGIK- to do niego będą kierowane sprawy i wingik będzie je rozstrzygał a nie wojewoda

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaki organ jest organem pierwszej instancji w sprawach określonych w ustawie Prawo geodezyjne i kartograficzne: 2017/02/10 20:29 #4079

  • zmooda
  • zmooda Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 1014
  • Otrzymane podziękowania: 201
OK. Za prawidłową odpowiedź przyjmuję więc wojewódzki inspektor nadzoru geodezyjnego i kartograficznego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaki organ jest organem pierwszej instancji w sprawach określonych w ustawie Prawo geodezyjne i kartograficzne: 2017/02/20 15:49 #4289

  • rafter
  • rafter Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 42
  • Otrzymane podziękowania: 5
W teście na egzaminie 15 lutego - pojawiły się pytania które tu juz były, powiem tak- miałem czas posprawdzać odpowiedzi których nie byłem pewien a i tak miałem 6 błędów.

Wygląda na to że muszą być odpowiedzi które interpretują inaczej... jak ta z wingikiem, odpisem deczyji o warunkach zabudowy czy kara dla biegłego
zabawa w interpetacje :blink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez rafter.
  • Strona:
  • 1
Czas generowania strony: 0.044 s.