admin@uprawnienia-geodezyjne.pl

michal baner 2021


Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

PROJEKT ( z 2018) nowelizacji Rozporządzenia w sprawie uprawnień zawod w dziedzinie geodezji i kartoografii 2019/01/17 10:39 #8827

  • geogis
  • geogis Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 52
  • Otrzymane podziękowania: 16

iceman150 napisał: ... czy jako ciągłość praktyki nie wystarczy świadectwo pracy na danym stanowisku?


Myślę, że wystarczy to lub zaświadczenie od pracodawcy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

PROJEKT ( z 2018) nowelizacji Rozporządzenia w sprawie uprawnień zawod w dziedzinie geodezji i kartoografii 2019/01/17 18:32 #8833

  • majka_b1
  • majka_b1 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 55
  • Otrzymane podziękowania: 5
Wydaje mi się, że nie wystarczy, a nawet jestem pewna.Do 17.02 trzeba wziąć dziennik praktyk, jeśli ktoś chce udokumentować roboty po staremu. Jeśli się nie weźmie dziennika to będzie przerwa dłuższa niż 5 lat.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

PROJEKT ( z 2018) nowelizacji Rozporządzenia w sprawie uprawnień zawod w dziedzinie geodezji i kartoografii 2019/01/18 10:43 #8841

  • geogis
  • geogis Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 52
  • Otrzymane podziękowania: 16

majka_b1 napisał: Wydaje mi się, że nie wystarczy, a nawet jestem pewna.Do 17.02 trzeba wziąć dziennik praktyk, jeśli ktoś chce udokumentować roboty po staremu. Jeśli się nie weźmie dziennika to będzie przerwa dłuższa niż 5 lat.

No i co w takim razie w tym dzienniku ma wpisać? Nic? Skoro zakończył praktykę przed obowiązywaniem dziennika i ma wystarczającą ilość prac?
Kto rozgłasza takie informacje bez potwierdzenia?
Jak ktoś się obawia, ze mu to nie przejdzie, to niech sobie weźmie dziennik. Nie jest to duży problem. Ja wziąłem dziennik, uprawnienia zdałem, a dziennik nadal leży w szufladzie nieuzupełniony...
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

PROJEKT ( z 2018) nowelizacji Rozporządzenia w sprawie uprawnień zawod w dziedzinie geodezji i kartoografii 2019/01/18 16:43 #8847

  • majka_b1
  • majka_b1 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 55
  • Otrzymane podziękowania: 5
To jest interpretacja Wigika Mazowieckiego, poza tym osoba która nie weźmie dziennika będzie miała przerwę więcej niż 5 lat. Ja w sumie też wzięłam i może okazać się że będzie leżał w szufladzie. Wg mnie lepiej chuchać na zimne, nie wiadomo co im może do głowy jeszcze przyjść.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.046 s.