admin@uprawnienia-geodezyjne.pl

michal baner 2021


Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Rozp. w sprawie profilu zaufanego ePUAP 2018/10/04 13:30 #8243

  • ghostx
  • ghostx Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 95
  • Otrzymane podziękowania: 7
Witam serdecznie,
nie widziałam w wątkach by ten temat został poruszany. Przeglądałam nowelizacje ustaw i z tego wynika że w/w rozporządzenie zostało uchylone z dniem 11.09.2018. W miejsce niego jest Rozporządzenie Ministra Cyfryzacji z dnia 10 września 2018 r. w sprawie profilu zaufanego i podpisu zaufanego ( prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20180001760 ). Pytanie tylko czy będzie ono obowiązywało na egzaminie (o ile jakikolwiek termin będzie jeszcze w tym roku :lol: :lol:
Pozdrawiam:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez ghostx.

Rozp. w sprawie profilu zaufanego ePUAP 2018/10/16 21:59 #8268

  • Marek
  • Marek Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 125
  • Otrzymane podziękowania: 32
Zgadza się. W związku z nowelizacją nie ma już, np. czegoś takiego jak: "podpis potwierdzony profilem zaufanym ePUAP". Wszędzie jest już tylko "podpis zaufany", "profil zaufany". A np. punkty potwierdzające pozostały takie same. Nawet artykuł ten sam:)
Ja generalnie jak zobaczę na teście coś o ePUAP to na pewno to zgłoszę do komisji.

Co do terminów tegorocznych to doszły mnie słuchy, że egzaminy październikowe będą ostatnimi w tym roku, z powodu... braku środków:)
Nie wiem jak to możliwe skoro płacimy 940 zł, średnio po 25 osób na sali = 23,5 tys. zł. Sala za free bo w GUGiK, coś tam chyba nawet powinnno zostać po każdym z egzaminów, a tutaj okazuje się że GGK dokłada do interesu...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Czas generowania strony: 0.037 s.